News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

System32Cro

Quote from: mladja037 on June 07, 2012, 05:29:37 PM
Pozdrav ljudi, koji je vas predlog za domacu hosting kompaniju...da imate bas pozitivna iskustva s njom... Hvala vam unapred...
ion.ba




ljudi evo iman 10 postova :P
nego zašto mi piše ovo u potpisu [nofollow] ?

Madzgo

Quote from: System32Cro on June 08, 2012, 04:49:00 AM

ljudi evo iman 10 postova :P
nego zašto mi piše ovo u potpisu [nofollow] ?
Još nisi aktivan član (15 postova)

System32Cro

hahah o majku ti žeBo, opet moran spamat :P

Skipper.

Pa šta misliš koliko bi bilo spamera na ovom forumu koji bi došli, napisali jedan post da bi dobili backlink. Ovako sa 15-tak postova mu se otkriju namere.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

System32Cro

šta bi trebao biti backlink?

NaneK


SimpleGost

Quote from: System32Cro on June 08, 2012, 06:32:27 AM
šta bi trebao biti backlink?

Treba ti 25 postova, i onda neće pisati nofollow
To je stvarno dobra stvar jer ti tom nekom ne daješ praktično backlink ...

Cola-Coca

@Internetfazoni bas mi se svidja tvoj tuto  ;D ;D ;D
http://www.internetfazoni.com/vps-serveri-podesavanje-tutorijali/   
I LOVE SMF

System32Cro

zašto ova tema nije sticky? :O


Ljudi ja bih uzimao VPS za moj SAMP server i tu bi ujedno držao forum, pa jel mi je potreban CPanel za držanje foruma i koliko se on plaća?

Skipper.

Cpanel ti nije neophodan. Posao može da ti završi i Plesk ili Kloxo samo su oni prilično bušni pa bolje da budu stalno off i da ih pališ po potrebi.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

System32Cro

ma kuzim ja to da nije neophodno ali jel mi treba ikakav cp?

anteprimorac

Ne treba ti, instaliraš apache, php, mysql, phpmyadmin i sve će ti funkcionirati bezprijekorno. File-ove ubacivaš preko FTP-a ili šta već koristiš, a bazom manipuliraš preko phpmyadmina.
My Mods:
APImage v0.3




Besplatni singlovi, doublovi, listići, ... svih sportova! - BalkanTips

SimpleGost

Quote from: steven80 on June 08, 2012, 03:57:29 PM
@Internetfazoni bas mi se svidja tvoj tuto  ;D ;D ;D
http://www.internetfazoni.com/vps-serveri-podesavanje-tutorijali/   

Šta oćeš -.-

SveZnalac-Forum

Pozdrav svima koje ce procitati ovu poruku.
Potreban mi je jedan covek-lik :D koji ce mi pomoci sa odrzavanjem foruma. Nakon silnih free foruma, resio sam da prodjem na kupljen hosting i domen. Tako da treba mi covek koji zna da skritpa i koji ce samnom pokrenuti ceo forum. HVALA POZ!

UFSnoopy

Evo ja se prijavljujem. Sve što te interesuje, pitaj me ovde na PP.

SveZnalac-Forum

evo ti brate moj skype i msn pa da popricamo o tome

mare.schweps
[email protected]. Pozdrav

KaJzEr 283

Ako ti bude trebalo nesto javi mi se na privatnu poruku.. P.S dodao sam te na skype...

SveZnalac-Forum


KaJzEr 283

Proveri jos jednom... Poslao sam ti na skype mare.schweps tako ai i upisan probaj ti mene da dodas stefan.babic62

Masterd

Izgleda da me fakat dugo nije bilo.

Advertisement: