News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Tüm Reklam Alanları

Started by STRONGHOLD, July 19, 2006, 05:31:03 PM

Previous topic - Next topic

ysf1903

Evet kendi php bilgimle sorunu çözdüm.  SMF'in bu kadar editlenebilir olduğunu bilmiyordum  :)  Çorbada benimde tuzum bulunsun.

Mozilla 3.0.8 ve IE 7 de test ettim sorun çıkmıyor. SMF 1.1.8.  Sorun çıkarması için birşeyde yok zaten ufak bir yeri değişmeniz yeterli.

İlk mesajda mesajın önünde reklam.

HER İHTİMALE KARŞI DOSYANIZIN YEDEĞİNİ ALINIZ

Display.template.php

// Show the post itself, finally!

satırını bulun.  Hemen altına şunları ekleyin.

if ($message['id'] == $context['first_message']) {
$reklam = '

BURAYA REKLAM KODLARINIZ GELECEK

';
$message['body'] = $reklam . "<br />" . $message['body'];
}

Alıntı değildir.  Sadece denemelerim sonrasında yazdığım ufak bir kod. Herhangi bir açık oluşturmaz.

descriptive

uzun zamandır yoktum arkadaşım çok güzel bir paylaşım olmuş,emeğine sağlık

arzum

Ben hurriyet bumerang eklemek istiyorum ama forumda herhangi bi bolume ama  bilemedim nasil yapacagimi..yardimci olabilirmisiniz rica etsem?

piran

konu dışı aklıma gelmişken; siteniz onaylandımı?

konu dahili... nereye eklemek istiyorsunuz kodu?

arzum

Quote from: piran on September 02, 2009, 08:30:58 AM

Hayir yani onaylanması için bumerang kodunu sitemde yayinlamam lazım ama yapamıyorum...Anasayfada herhangi bir bölümde olmasını istiyorum..

HaciDimitri

bu sayfada yayınlanan kodların çoğunu denedim çalışmıyor. çalışan kodların linkini vereyim. bir kod eklerkende çalışıyormu deyip deneyip eklense daha iyi olacak.

http://docs.google.com/View?id=dg6w2f33_269c7ddwf2h

piran

Quote from: arzum on September 03, 2009, 10:48:17 AM

Hayir yani onaylanması için bumerang kodunu sitemde yayinlamam lazım ama yapamıyorum...Anasayfada herhangi bir bölümde olmasını istiyorum..

Hurriyet site onaylamıyor bu konuda araştırma yaparsan senin adına iyi olur en son site onaylaması 2007 yılında oldu galiba :) yani beleşten reklamlarını yapma derim ben.

arzum

Quote from: piran on September 03, 2009, 01:13:59 PM
Quote from: arzum on September 03, 2009, 10:48:17 AM

Hurriyet site onaylamıyor bu konuda araştırma yaparsan senin adına iyi olur en son site onaylaması 2007 yılında oldu galiba :) yani beleşten reklamlarını yapma derim ben.

hayir onayliyor ama ...daha 1 ay falan once ben bedava sitemi bumeranga eklemistim ve de onaylamisti...simdi site degisince yeni siteyi eklemek istedim ama nasil yapacagimi bilemiyorum..aslinda denedim de ama  hata veriyor ..bedava sitede basitdi alt kutucuga ekliyordum kodu okadar...

arzum

Quote from: HaciDimitri on September 03, 2009, 11:44:04 AM
bu sayfada yayınlanan kodların çoğunu denedim çalışmıyor. çalışan kodların linkini vereyim. bir kod eklerkende çalışıyormu deyip deneyip eklense daha iyi olacak.

http://docs.google.com/View?id=dg6w2f33_269c7ddwf2h

sagol buradan denedim

</head>
<body>';

sonrasina kodu ekledim ama hata verdi yine

piran

o zaman bana gıcık benim site hakkında ne olumlu ne olumsuz herhangi bir yanıt gelmedi ve attığım maillerde sonuçsuz ve cevapsız kaldı. bende araştırdım internetten bunları kimse iyi bir referans vermedi bende kodlarını kaldırdım siteden.

gelelim senin soruna ; tam olarak nereye eklemek istersin kodu onu söyle ona göre bakalım?

arzum

Quote from: piran on September 04, 2009, 07:38:30 AM
o zaman bana gıcık benim site hakkında ne olumlu ne olumsuz herhangi bir yanıt gelmedi ve attığım maillerde sonuçsuz ve cevapsız kaldı. bende araştırdım internetten bunları kimse iyi bir referans vermedi bende kodlarını kaldırdım siteden.

gelelim senin soruna ; tam olarak nereye eklemek istersin kodu onu söyle ona göre bakalım?

Anasayfada herhangi bir bölümde olmasını istiyorum.. veya duyurularin altinda..Yardimci olursan sevinirim..

Ghosttt

Bu kodları denedim sadece konuların üstünde message index te yaptığım değişiklikler oldu display templatede ki olmadı adhood reklamları burada çalışmıyor herlade rc5 kullanıyorum kodlarda da değişiklikler var bunu rc5 e uyarlayacak olan varmı ???

Advertisement: