SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

S_HA_DO_W

walla ben daha kuramadım bile ondan bişey diemiyorum :(

mysimple

ewtt..bende yamayi yukledikten sonra default temada sorun kalmadi... ama oyun nasil yuklicez hangilerini...aslinda sadece oyun yukleme yoneticisinde sorun varmis gibi geldi sonra oyunlari yuklemek icin wwww./....../Games    klasorunu farkettim oyunlri oraya yuklecem ama hangilerini...

mysimple

ustadlar bu cok guzel bir moda benziyor tesekkurler....

ayrica..spikey temada da calisiyor..yalniz ana sayfada oyunlar linli kareye girmiyor resimde gorebilirsiniz.bunuda cozdururseniz minnettar kalacam tesekurler....

Buhangi Tur Oyunlari desteklio exe formatindaki flashlari kabul etmedi mesela Dream Solitaire ve luxor kabul etmedi bir adres rica etsek...

http://img91.imageshack.us/img91/5628/adszim9.png

mysimple

Bronsid

hxxp:www.smfarcade.net/index.php?action=tpmod;dl=cat2 [nonactive]  oyunları burdan indire bilirsiniz... Biliyorsunuzdur, Games klasorüne resimleri ile birlikte atın begendiğiniz oyunları , oyun kontrolden yükleyin... indirdiğiniz oyunlarıda yüklemeden önce explorer aracılığı izle denetleyebilirsiniz...
hxxp:www.bizdevariz.com[nonactive]

slaytcafe.com

Bu oyun istatistiklerinden bazı bölümleri ( en çok oynanan oyunlar vs ) forumun diğer bölümlerinde nasıl gösterebilirim? Cevap için teşekkür  :)

érém

arkadalar bazı oyunlar acılmıyor neden acaba bazıları acılıyor bazıları acılmıyor

S_HA_DO_W

alperuzi  ustam bi yardım lütfen beceremedim bu işi ya :(

infinibleu

arkadaşlar.. smf için arcade oyun indirme sitelerini paylaşabilrimisizn??

smf nın orjinal sitesi http://www.smfarcade.net/ tmm bunu herkez biliyour ama başka yokmu??

ben geçen bu forumu dolaşrken bi arkaaşın forumuna girdim ve değişik oyunlar vardı score ru da kaydediyodu.. bende o oyunu yüklediği siteye girdim aynı oyunu yukledim ve oyun oynanıyor fakat score kaydetmiyor.. sitede bu http://www.ultimatearcade.com bu sitedeki oyunların score larını kaydettirmek için ne yapmam lazım??

husooz

Flash decompiler bulman gerekli öncelikle. Daha sonra flash oyunu içine bazı gerekli kodlar eklemelisin. www.smfarcade.net forumda yazıyor herşey.

imazy

bendede bu hata çıktı smf sürümüm 1.0.8

érém

arkadasım türçesi ile ekteki dosyaları ykledinmi ben öyle yaptım calısıyor cünki suan ama forum 1.1 rc3

byzafer

kaptan konuyu okudum cevapları da okudum ve yükledim tüm dosyaları..
yalnız arkadaşların başına gelenler benimde başıma geldi

index.templates de sorun var.. arcede.fix yüklediğim zaman oyun yöneticisi diye bi katagori geliyor ama
butonların hiç biri yok.. Lütfen yardım direk paket olarak yükleyemiyormuyuz bunu.. sorunsuz

RC3 kullanıyorum temam da default..
teşekkürler
Paylaşıma Var Mısın ?
www.silivrim.net

érém

langues içindeki türkçe dosyaların içine baktın mı oyunla ilgili kodlar varmı onların içinde yoksa manuel koyması dene

byzafer

Quote from: érém on December 03, 2006, 03:44:19 PM
langues içindeki türkçe dosyaların içine baktın mı oyunla ilgili kodlar varmı onların içinde yoksa manuel koyması dene

hayır oyunla ilgili kodlar yok...
manuel kurulumu zor.. normal paket olarak yükleyemiyecek miyim ? Şimdi

kolay gelsin
Paylaşıma Var Mısın ?
www.silivrim.net

érém

kaldırıp tekrardan kur eğer gene olmuyor ise modu kur langues dosyalarını içine at bakıp sadece onları yapsan yeterli modu kurduktan sonra

imazy

ya ekteki paket kurulmuyo sürümü desteklemiyor diyor

4LP3RUZ1

Quote from: imazy on December 04, 2006, 06:22:25 AM
ya ekteki paket kurulmuyo sürümü desteklemiyor diyor

Değiştirdim, artık kurulur
Frozen frogs are back :(

iborotti

arkadaşlar bende de index.template.php de hata verdi ne yapmam gerek şimdi yükle butonuna bastıktan sonramı index.template.php yi değiştircem yoksa başka bir şeymi yapıcam yardım ederseniz sevinirim

imazy

şimdide bu hatayı veriyor

2: opendir(/home/imazy/public_html/forum/Packages/temp/Games) [<a href='function.opendir'>function.opendir</a>]: failed to open dir: No such file or directory
Dosya: /home/imazy/public_html/forum/Sources/Subs-Package.php
satır: 949

Advertisement: