Ultimate Shoutbox 1.40 Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 15, 2006, 03:40:38 PM

Previous topic - Next topic

matematik

Merhaba NAUGHTYTURK,

xx.template.php dosyalarında değişiklik yapılanları kendi temana da uygula yeter. Hatırladığım kadarıyla sadece index.template.php dosyana kod ekleyeceksin. Defaultta ki index.template.php ye eklenen kodları kendi temanın index.template.php dosyana ekle yeter.

matematik

bu sistemde

sohbet kutusuna  (img] tagı ıLe resım ekleniyor iste ona resim yerine cokkie calan bi dosyanın adresi yazılırsa  admin cookiesi alınır ve panele girilebilir .. aman dikkat.. öneri ve yorumlarınızı bekliyorum..

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

modun sayfasında o sorun ingilizce olarak dile getirilmiş matematik. nasıl kapatıldığı anlatılmış...

fakat o zamanda türkçe karakterler bozuluyor...

matematik

Quote from: matematik on May 16, 2007, 01:02:10 PM
bu sistemde

sohbet kutusuna  (img] tagı ıLe resım ekleniyor iste ona resim yerine cokkie calan bi dosyanın adresi yazılırsa  admin cookiesi alınır ve panele girilebilir .. aman dikkat.. öneri ve yorumlarınızı bekliyorum..

arkadaslar TR karekterler bozulmadan bu güvenlik acigini nasil kapatabiliriz.. fikri olan var mi?

Quote from: redstar on May 16, 2007, 01:07:03 PM
modun sayfasında o sorun ingilizce olarak dile getirilmiş matematik. nasıl kapatıldığı anlatılmış...

fakat o zamanda türkçe karakterler bozuluyor...

Tr karekterlerin bozulmamasi icin baaya kafa yormak gerek desene .. bilgi icin tesekkürler

NoPasaran

kralkartal.net SMF 2.0.8

matematik

Bu resimdeki gibi su anda ve ben mesaj yazilan alani biraz büyütmek ve butonu mu alanin sagina yani yanina almak istiyorum su anda altaltalar ben hepsine bak in sagina mesaj alanini ve onun da sagina butonu almak istiyorum nasil yapabilirim resimler ekledim daha kolay anlasilsin diye sorun..

ÖNCEKi

SONRAKi

bakin buradaki gibi editlemek istiyorum alttaki resme bakin lütfen

alperuzzi müsait misin?

matematik

bu sekilde editlemek nasil olacak, mesaj yazilan alan kucucuk orjinalde burada uzun.. arka fon beyaz burda mavi, ayrica cerceve icine alinmis tüm mesajlari sösterme butonu yukari alinmis ve ortalanmis .. tüm bunlari hangi dosyayi editleyerek yapabiliriz?

tesekkürler

not: alperuzzi müsait misin?

4LP3RUZ1

Müsait misin derken kastettiğin "bunu bana yapar mısın?" ise hayır, müsait değilim, işteyim, haftanın 6 günü işteyim, 7. gününü de aileme ayırıyorum. Yani açıkçası uğraşamam :) Bunu bırak, kendi modum var, onu upgrade etmem gerekiyor, daha ona bile 1 aydır zaman ayıramadım. Üzgünüm.
Frozen frogs are back :(

matematik

aile ve is önemli alperuzi hocam, o konuda sonuna kadar haklisin..

bunu bana yap demedim kimseye demem de, sadece hangi dosyalarda, ne gibi bir degisiklik yapilacak onu sordum? aylar önce sordum hala soruyorum cevap yok.. vardir bir hayir bu iste deyip, ya sabir diyorum.. bekliyorum .. bekleyen dervis misali..

Yağız...

matematik

Quote from: ghg on June 20, 2007, 03:39:05 PM
Bu Modun v2'si Gibi Birsey :D

ben ne sordum sen cevap verdin ghg kardesim.. ya eger gözden kacirdigim bir nokta varsa söyle

Yağız...

Shoutbox v2 Gibi Birsey Yani.
+
Istedigin Mod Sanirim.

matematik

Quote from: ghg on June 20, 2007, 04:24:55 PM
Shoutbox v2 Gibi Birsey Yani.
+
Istedigin Mod Sanirim.

sbox_v1.04.zip  verdigin linke bak nerde v2 ben zaten Ultimate Shoutbox 1.40 Türkçe yüklemisim ben editlemekten bahsediyorum mod aramiyorum.. mesajimi yanlis anladin galiba ghg kardesim..

ya aslinda bilen birinin iki dakikasini alir, ben aylardir bir yanit alamadim ya .. ya sabir

matematik

Bu resimdeki gibi su anda ve ben mesaj yazilan alani biraz büyütmek ve butonu mu alanin sagina yani yanina almak istiyorum su anda altaltalar ben hepsine bak in sagina mesaj alanini ve onun da sagina butonu almak istiyorum nasil yapabilirim resimler ekledim daha kolay anlasilsin diye sorun..

ÖNCEKi

SONRAKi

bakin buradaki gibi editlemek istiyorum alttaki resme bakin lütfen

Yağız...

Birinciyi Yapabilirim.Ikinciyi Bilmiyorum :)

shout.template.php'de Bul:
<input type="text" value="', $txt['shoutbox_8'], '" name="message" size="16" maxlength="100" onfocus="if (this.value == \'', $txt['shoutbox_8'], '\')this.value=\'\'" /><br />
<input type="submit" name="submit" value="', $txt['shoutbox_9'], '" />
<input type="hidden" name="sc" value="', $context['session_id'], '" />

Buradaki <br />'i Sil.

matematik

cok sagol ghg kardesim allah razi olsun

ikinciyi de ben söyliyim, ayni sorunu olan arkadaslar icin

size="16" yazan yerdeki degeri arttirin ben 100 yaptim güzel oldu ;)

peki arkadaslar acaba buna söyle bir sinir nasil koyariz, mesela forumda en az 50 tane mesaji olmayan shoutbox'a yazamasin .. bu mümkün mü? yani sinirlama getirilebilir mi?

ghg az evvel ki yanitin icin cok tesekkür ederim bak sen bir cözüm buldun ben de digerini ve burada belki yarin öbürgün benzer nedenlerle bu sorunu yasayanlara da fayadamiz dokunmus oldu fene mi?

bu shoutbox a sinir koyma konusunda yardimlarinizi bekliyorum dostlar..

matematik

evet arkadaslar kurcalaya kurcalaya ve ghg kardesimin de yardimiyla son halini biraz istedigim gibi yapabildim kodlari ekliyorum, belki lazim olan biri olursa kullansin.. bilgi paylasilinca degerlidir

echo '
<p><input type="text" value="', $txt['shoutbox_8'], '" name="message" size="114" maxlength="100" onfocus="if (this.value == \'', $txt['shoutbox_8'], '\')this.value=\'\'" />
<input type="submit" name="submit" value="', $txt['shoutbox_9'], '" />
<input type="hidden" name="sc" value="', $context['session_id'], '" />
</form>
</left>';
echo '
<a href="', $scripturl, '?action=shout_archive">', $txt['shoutbox_43'], '</a></p>
</left>';
}

peki arkadaslar acaba buna söyle bir sinir nasil koyariz, mesela forumda en az 50 tane mesaji olmayan shoutbox'a yazamasin .. bu mümkün mü? yani sinirlama getirilebilir mi?

bu shoutbox a sinir koyma konusunda yardimlarinizi bekliyorum dostlar..

Yağız...

Sanirim Üye Izinlerinden Ayarlaniyor...

Advertisement: