News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Mail Ve Konuyu Duyur

Started by erenk_8, November 23, 2006, 12:52:46 AM

Previous topic - Next topic

erenk_8

Site Çok Aradım Ama Bulamadım Konu açmaya karar verdim.İki Sorunum Var Bunlara Cevap Arıyorum

• Öncelikle benim sitemde konu açarken konuyu duyur diorum ve tüm üyelere atıyorum kendimde dahil olmak üzere ama nedense konuyu duyurmuyor kimseye mail yada özel mesaj atmıyor

• İkincisi siteme üye olan herekeze mail adresi farketmiyo kim üye olursa olsun AKTİVASYON MAİL'i gitmiyor.Bİzzat Kendim Denedim OLMUYOR..

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

iletişim : [email protected] (msn veya mail)

Elmacik

Dokümantasyon bölümümüzdeki "forumdan posta göndermenin püf noktaları" isimli konuyu okuyabilirsin.
Home of Elmacik

erenk_8

KArdeşim Okudum Webmaster E-postasına benim  postamı yazıyorum gene gitmiyo haberlerden e-posta gönder diyorum gene gitmiyo ben bunun cevabını istiyorum

ivan_

2. mesajındaki üslubun negatif elektirik yayıyor dikkatini çekerim.

sana tavsiyem admin<Sunucu Ayarları<temel ayarlarından<php standardını seç öyle bir dene. smtp deki sorun için hostunla bir görüş. sorun giderildikten sonra SMTP'ye geri dön.
zaten php standardındaysa ayarların , SMTP'yede dönüştürünce sorun olmuyorsa ne ala

erenk_8

Quote from: ivan_ on November 23, 2006, 11:52:46 AM
2. mesajındaki üslubun negatif elektirik yayıyor dikkatini çekerim.

sana tavsiyem admin<Sunucu Ayarları<temel ayarlarından<php standardını seç öyle bir dene. smtp deki sorun için hostunla bir görüş. sorun giderildikten sonra SMTP'ye geri dön.
zaten php standardındaysa ayarların , SMTP'yede dönüştürünce sorun olmuyorsa ne ala

Kusura Bakmayın Özür Dilerim Ama Banada HAk Verin  :)

Elmacik

Eğer söylediğim yazıyı gerçekten sonuna kadar okuduysan şunu da okumuş olmalısın:
Quote from: ElmacikMesajlarınız bazen geç gidebilir. Hatta bazen hiç gitmeyebilir
Sunucun yoğunsa mail gönderme isteklerine cevap vermekte çok gecikir. Hatta bazen hiç cevap veremez. Bunun sorumlusu biz olmadığımız gibi, sunucu sahibi sendmail programını düzgün ayarlamamışsa da bizim yapabilecek bir şeyimiz yoktur.
Yazımın kalan kısmında da bu durumda düzgün bir SMTP sunucusu kullanılabileceğini eklemiştim.

Ben o yazıyı okumanı tavsiye ettiğimde "O yazıyı oku, sen okur okumaz herşey otomatik düzelecek" kastıyla söylemedim.
Home of Elmacik

Advertisement: