Moderatör'e Bildir Kullanımı

Started by 4LP3RUZ1, December 16, 2006, 03:25:23 AM

Previous topic - Next topic

4LP3RUZ1

Moderatör'e Bildir fonksiyonu hatalı kullanılmaktadır.

Bu özellik, en son çare olarak kullanılmalıdır ve sadece çok ağır derecede kurallara aykırı mesajların veya davranışların bildiriminde kullanılmalıdır.

Bildirmek isterim ki gönderdiğiniz mesaj sadece bölüm moderatörleri değil, diğer destek ekibi elemanları tarafından da okunmaktadır.

Aldığım bilgilere göre sadece geçen ayda bütün SMF forumlarında Türkçe bölümü dışında mesaj raporu gönderilmemiştir.

Moderatörler 7/24 forumda nöbet tutmadıkları için moderasyon işlemleri her zaman anında gerçekleşmiyor olabilir. Bunu hoşgörmeniz gerekmektedir, kurallara aykırı mesajların çok geçmeden icabına bakılacaktır.

Not: Ayrıca unutmayın ki hatalı ve/veya kurallara aykırı mesaja yapabileceğiniz en büyük kötülük cevap yazarak o mesajı gündemde tutmaktır. Bu yüzden bu durumda yapabileceğiniz en doğru şey görmezlikten gelmektir.
Frozen frogs are back :(

4LP3RUZ1

Bu konuya hala dikkat edilmemektedir.

Daha açık konuşayım. Bu kadar çok rapor geldiği için Gmail'da bir filtre oluşturdum, mesaj raporlarının hepsini okumadan çöpe atıyor. Bu yüzden lütfen artık daha az kullanın.

İlla da raporlamak istiyorsanız, günde 3 doz mesaj raporu etmezseniz sinir krizlerine giriyorsanız, özel mesaj atın :D Evet bana özel mesaj atın. Size garanti verebilirim ki özel mesajlarınız mesaj raporlarından çok daha işe yarar (söyledim ya, mesaj raporlarını görmüyorum bile!).

4LP3RUZ1

evet bugün gelen harkulade bir rapor örneği:

QuoteReported by NeoCooL on Today at 16:29:59. They left the following message:
asas

Burada özellikle mesajın anlamına dikkat çekmek istiyorum, 4 harf ile arkadaş neredeyse evrenin varoluş nedenini açıklığa kavuşturmuş, tebrikler. Alkışlıyorum.

4LP3RUZ1

Bugün şu şekilde bir rapor geldi. Hiçbir aciliyeti olmayan bu rapor özel mesaj olarak gönderilmeliydi:
QuoteReported by ASi ve MAVi on Today at 13:14:58. They left the following message:
konuyu kilitlemişsin, yorum yazamıyom

husmen73 (Gulhin)

Bugün gelen bir rapor mesajı;

Reported by 'cyber_tur' on Today at 17:43:59. They left the following message:
no comment
-Kurumsal Kimlik Web Tasarım Hizmeti.
Gülhin Portal Sistemi hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
SMF
Referanslar --> http://www.gulhin.com/referanslar-portfoy/
-Web Tasarımı ve Tema Tasarımı Sitesi www.gulhin.com
-TOPLU MAİL GÖNDERİMİ --> http://www.toplumailsms.com
E-Ticaret Sistemi yaptırmak mı istiyorsunuz?

4LP3RUZ1

Bugün arkadaşın biri bizimle dalga geçercesine bir üstteki husmen'in mesajını rapor etmiş, hem de daha önce aynı konuda uyarı almasına rağmen, bu da açıklaması:

Quote« ya slm www.d*********u.com/index.php die bi forum yaptım herseyi güzeldi fakat üye olurken kayıt tusu aktif olmuordu . onu düzelteyim die dil ayarlarıyla oynadım herhalde düzeltemiorum siliorum yeniden yapıorum aynı sorunu yasıorum lütfen yard »

Gönderen arkadaşa sonsuz iyi dileklerimi iletmek isterim. :)

Advertisement: