Yeni Konu Açmadan Önce Okuyun:

Started by 4LP3RUZ1, March 05, 2007, 12:44:42 PM

Previous topic - Next topic

4LP3RUZ1

• Bu bölümde temalar ile ilgili yardım amacı dışında herhangi bir dosya yayınlanamaz, kısayol verilemez, konu açılamaz
  • Tema yazarları: temalarınızı SMF Tema Sitesi'nde paylaşıma açabilirsiniz. Sonrasında tema sitesinin "Themes" bölümüne otomatik açtığı konunun bir kopyasını bu bölüme de açabilirsiniz. Bu konudan farklı tanıtımlar, reklamlar, site dışına linklere izin verilmeyecektir. Ayrıca temanız hakkındaki destek konularını bu gibi tek bir konuda toplamanız tavsiye edilmektedir, kullanıcıları bu şekilde yönlendirmek de sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Kullandığınız tema ile ilgili karşılaştığınız sorunları bu bölümde belirtmeden önce "Temalar" bölümünde olup olmadığını kontrol ediniz. Var ise mevcut başlıktan, yoksa bu bölümde yeni bir konu açarak devam edebilirsiniz.
  • Temaların daki copyright (tema imzası) bölümünü silen ya da işleyişini değiştiren üyelere tespit edildiği takdirde destek verilmeyecektir.
  • Yardım isteyen kullanıcılar'ın aşağıdaki bilgileri mutlaka mesajlarının başına yazmaları gerekmektedir:

SMF Sürümü:
    Tema İsmi:
    Tema Sitesindeki sayfa URLsi:
  • Tema sitesinde bulunmayan temalar hakkında yardım verilmeyecektir, çünkü bu temalar zaten yöneticiler tarafından kontrol edilmediğinden, problem çıkarmaları muhtemeldir.
Frozen frogs are back :(

Advertisement: