News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

BOJA NICKA

Started by bwah, November 05, 2007, 03:48:02 PM

Previous topic - Next topic

bwah

kako da stavim da u postu boja administratora, moderatora bude ista kao i ona pod "korisnici online"...
tj. da bwah bude narancasto, kao na online listi

Hvala unaprijed! :)

hzxlpmpf

Quote from: bwah on November 05, 2007, 03:48:02 PM
kako da stavim da u postu boja administratora, moderatora bude ista kao i ona pod "korisnici online"...
tj. da bwah bude narancasto, kao na online listi

Hvala unaprijed! :)
To i mene zanima.
Nemogu nigde da nađem.
Dali postoji neki mod ili kod za to ?

[S]ETI_explorer


Tako sto ces u nazivu grupe clanova kojoj zelis da promenish boju u porukama upisati:


<font color="#boja">Ime grupe</font>



Nikakva nauka
;)


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

hzxlpmpf

Quote from: SETI_explorer on November 06, 2007, 06:44:44 AM

Tako sto ces u nazivu grupe clanova kojoj zelis da promenish boju u porukama upisati:


<font color="#boja">Ime grupe</font>



Nikakva nauka
;)
Hvala ,
Seti.

bwah

Quote from: SETI_explorer on November 06, 2007, 06:44:44 AM

Tako sto ces u nazivu grupe clanova kojoj zelis da promenish boju u porukama upisati:


<font color="#boja">Ime grupe</font>


nije dobro promijeni boju Forum Admin, a ne bwah

[S]ETI_explorer


E jbg, nisi dobro formulisao pitanje...

Mislim da ces za to morati izvrsiti upit u bazi ;)


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

bwah


Boxer2

Instaliraš si Member color link mod, biraš boje kako ti gdje paše
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

bwah

#8
radi, hvala :)
i sad jos nesto...
kako mogu namjestit da moderatori nemogu administratorima i global moderatorima editirat postove?

MarkoWeb

Pa kazes im lepo da to ne rade ukoliko su iole normalni to nece raditi u suprotnom ih menjaj... :)

bwah

nezelim ih mijenjat :)
samo me zanima ako to mogu namjestit, da si olaksam posao :D

-Roman-

Quote from: bwah on November 15, 2007, 08:14:11 AM
nezelim ih mijenjat :)
samo me zanima ako to mogu namjestit, da si olaksam posao :D

Dobro ti kaže Marko, ako im nije jasno tko ima koju zadaću na forumu i ako su toliko tupavi da idu adminu mijenjati poruku, onda ih promijeni. Mali je korak do gubitka kontrole. Danas ti mijenjaju poruku, sutra počnu raditi nered.

bwah

Jos jedna greska koja mi se pojavila...kada kliknem na odgovori otvori mi obicnu bijelu stranicu...ista stvar se desava kada napisem odgovor pomocu quick reply...neznam sta da ucinim, nitko nemoze odgovor napisat ni novu temu napravit  :(

bwah

Quote from: bwah on November 23, 2007, 09:45:16 AM
Jos jedna greska koja mi se pojavila...kada kliknem na odgovori otvori mi obicnu bijelu stranicu...ista stvar se desava kada napisem odgovor pomocu quick reply...neznam sta da ucinim, nitko nemoze odgovor napisat ni novu temu napravit  :(

sta nitko nezna kako?

MarkoWeb

Jedino stmo zes uciti je to da ne ubacujes modove dok ne naucis kako se isti ubacuju...
Sada jedino da bacamo pasulj kako bi videli sta si ti zajebo (zato ti niko i ne odgovara)
Posalji sve falove ponovo na host, obrisi iz baze ono sto su modovi ubacivali...

Advertisement: