Yardima ihtiyacim var (sürüm farkliligi ve + baska problemler

Started by zeus1, November 27, 2007, 08:12:49 PM

Previous topic - Next topic

zeus1

Detaylı Sürüm Kontrolü
Bu bölümde kullandığınız dosyaların ve Simplemachines.org'daki güncel dosyalar ile kıyaslamasını görmektesiniz. Eğer kullandığınız dosyaların eski olduğunu düşünüyorsanız,

SMF Dosyasi                                                                     Kullandiginiz sürüm                                                 güncel sürüm

SMF paketi                                                                        SMF 1.1.4                                                                  1.1.4
Kaynak Dosyalar                                                                1.0.10                                                                         1.1.4
Varsayilan Thema                                                              1.0                                                                             1.1.2
Lisan Dosyalari                                                                   1.0                                                                              1.1.2
Güncel Themalar                                                                1.0                                                                             1.1

Dosya sürüm kontrolü yapinca yukaridaki dökümü ailiyorum. Foruma giris normal ama, Özel mesaj gönderilmiyor, IP izlenemiyor. Secenekler ve opsiyonlar kullanilamiyor. baska thema yükleyince ikon resimleri görünmüyor. Hep index.php.  satir 129 ve 324 gibi uyari aliyorum. Yardim edebilirmisiniz.

zeus1

Sürüm degistirme islemini bilmiyorum detayli bilgiye ihtiyacim var

4LP3RUZ1

dokümantasyon bölümündeki "upgrade" konusuna göz atın lütfen.
Frozen frogs are back :(

Advertisement: