Rucno ubacivanje modula?

Started by slozni_brat, November 30, 2007, 01:09:52 PM

Previous topic - Next topic

[S]ETI_explorer


Brate, ti moras da razgranicis neke stvari...

index.php i index.template.php nikako nije isto....

Znaci otvori fajl koji mod edituje, i kod dodaj pre ili posle koda koji je naznacen...

DETALJNO objasnjenje imas u jednom od mojih postova u ovoj temi...


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

slozni_brat

da, ali vidis gore moj mod, treba da ubacim u dva file-a, i rekao si mi, ali kod mene se ovaj drugacije zove drugi, pa sam pito koji je taj jos koji moram prepraviti, jer imena nisu ista?

a za after i before nisam skonto, stvarno oprostite na dosadi, ali kad ja naucim i ja cu pomagati

MarkoWeb

@slozni_brat
Jesi bar pokusao da procitas tutoriale sa ona 2 linka koja sam ti postavio?

slozni_brat

ne nisam uopste, ja sam lijen, e nemas pojma koliko se glupiras, samo spominjes jesi cito jesi cito, jel ti, nisam se ja pametan rodio ko ti, pa zato moram da ucim


shumar

Quote from: slozni_brat on December 02, 2007, 04:11:25 PM
ne nisam uopste, ja sam lijen, e nemas pojma koliko se glupiras, samo spominjes jesi cito jesi cito, jel ti, nisam se ja pametan rodio ko ti, pa zato moram da ucim
Pa ljudi su ti sazvakali u sitna crevca i ti jos kukas ???

Za neke ljude nije ni lopata, a kamoli tastatura racunara...

***Teh GodFather***

Ono sto covek ne shvata je da se ne nalaze svi fajlovi u folderu teme... Otvori folder u kome su ti smf fajlovi (obicno se zove forum) i onda otvori folder Sources i tu ces naci te fajlove...

Advertisement: