News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

ADIM-TEHLIKE :) (Jeopardy)

Started by TosTos, February 12, 2008, 05:41:14 PM

Previous topic - Next topic

TosTos

Link to the theme

This is going to be my last work, and every image is my work. I saw that there might be a problem in mozilla, or in some resolution like 1280x1024 screen . I will fix it when I am available.
Please don't change the copyright, otherwise I don't help to modify it. I am attaching psd file for the logo, and blanklogo file.
Theme has a lot of files such as admin.template.php, search.template.php . I modfied those files because I had to remove their linktree on the top. Otherwise I would get that twice. Theme is XHTML valid.Here is the demo.
http://www.etkiweb.com/dizayn/index.php?theme=12;language=english
Use user name: deneme pass: 999999
Theme's features are same as AVCI's
In Turkish:
Arkadaslar lutfen copyright i degistirmeyin. Tum calisma bana aittir. Copyright i degistirenlere kesinlikle destek vermem. Temanin icinde ekstra dosyalar bulunmakta, fakat onlarda editlendi. Mesela admin.template, search.template.
Bunlari editleme sebebim index.template icinde linktree kodu kullandigim icin o dosyalardaki linktree kodu ile iki defa linktree goruyorduk. O sebeple o dosyalardaki linktree leri sildim.Ozellikleri AVCI tema ile aynidir.Logo PSD si ve boslogo ekte. Not: Tema 1280x1024 ekranda sorun cikartiyor. Bunu cozmemde yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkur ederim ve tema tanitimina tesekkurlerimi ekleyecegim. Bu temadan cok daha guzel bir tema gelecek ilerde. Bu tarzda, photoshop ile hazirlanmis, metalik birsey olacak. Cok ipucu verdim sanirim :)
Demo:
http://www.etkiweb.com/dizayn/index.php?theme=12;language=turkish
kullanici: deneme sifre: 999999

Hoochie Coochie Man

TosTos tema bozuk gözüküyor!
Logonun olduğu üst bölüm ile, gövde farklı genişliklerde.
İnadına SMF 1.1.X

TosTos

Ya o sorun 1280x1024 ekranda cikiyor. Onu farketmemisim. Diger ekranlarda ok de onuda cok kullanan kisi var. Orasini nasil duzeltebilirim bilmiyorum. Tanitimina da yazdim. Yani ugrassam cozerim belki. Aslinda cozsem iyi olacak, ama zamanim yok. O hatanin cozulmesi icin fikri olan arkadaslar varsa sevinirim.

Hoochie Coochie Man

Korkarım sadece 1280x1024'de değil 1152x864'de de aynı problem var. ayrıca insanların çoğu 1024'ü kullanır standart budur.

Nasıl düzeltirsin? Hımmm..
Forumu daraltmayı denedin mi?
Gerçi zaten dar. yazılar birbirine girmiş, bir türlü ısınamadım çok karışık geldi bana.
Ayrıca bir konuya bakmak için her sayfayı açışımızda fare ile bi 30 CM aşağı çekiyoruz sayfayı, o da kasıyor. Neyse yine de emeğine sağlık..
İnadına SMF 1.1.X

TosTos

Sanirim sorunu duzelttim. Sorun varsa bana bir screenshot ile gosterebilirseniz sevinirim. Bilgisayarimda diger ekranlari goremiyorum. Bu temanin tarzi boyle sevgili Huci Kuci. Biraz dar. Ama yapacagim yeni temalar icin bir ornek olusturur. Kodlarinda ugrasmadim. Kodlama kismi aceleye geldi. Hatasiz, temiz (yani script, xhtml, kodlama hatasi gibi hatasi yok) ama genislik sorununu dusunmemistim. Dosyalari diger temalardan kullanip, hazirladigim photoshop resim sablonuna gore temanin kodlamasini yapmistim. Yani once resim, sonra kodlama geldi. Dolayisiyla ufak gorunum sorunlari cikar. Resime kodlari uydurmaya calistim, cok zor oldu. Halbuki elimde sadece XHTML si bozuk olan cok guzel, sorunsuz bir tema index.template i var. Onun XHTML hatalarini duzeltip, resimleri de kodlamaya uydurabilirdim. Ama kolayini sectim. Olsun o kadar. Ama yinede inaniyorumki fena tema degil. Gri tonlarda resim dizayni yapilmis, biraz dar bir tema. Begenen olur begenmeyen olabilir. Ama yorumun icin tesekkurler.

a11

Tema bana da çok karışık geldi..

Birde hata mesajı veriyor site. Sanırım duyurularla ilgili bir sorundu bu.

TosTos

temada hata yok. Sadece dar. O hatayi bilgisayarindaki sorunlardan dolayi aliyor olmalisin. Duyurular kismindaki kodlar default temadan. Sorunu anlayamadim.
Ayrica temayi begenen begenir, begenmeyen begenmez. Farkli bir tema yaptim, okadar.

Advertisement: