News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

υποκατηγορίες στο smf

Started by epas, May 06, 2008, 10:24:14 AM

Previous topic - Next topic

epas

Καλησπέρα παιδιά.Υπάρχει τρόπος να να κάνουμε υποκατηγορίες στο smf;Μέχρι στιγμής δεν το εχω βρεί.

Ευχαριστώ παιδιά.

Butcher

Πας στον πίνακα που έχεις κάνει και κάνεις τροποποίηση, εκεί έχει:

Σειρά -> Θυγατρικός του... και από κάτω επιλέγεις σε ποιον θες να είναι.

epas

Δηλαδή αν θέλω να βάλλω στην τάδε κατηγορία την υποκατηγορία "χχχ'' από που ακριβώς το κάνω;Δεν το βρήκα και πάλι.Δεν λέει κάπου ξεκάθαρα για υποκατηγορία.ευχαριστώ.

Alexman

Διαχείριση--->Πίνακες--->κλικ στο «μετακίνηση» δίπλα στον πίνακα που θέλεις και μόλις φορτώσει η επόμενη σελίδα επιλέγεις σε ποια θέση θα είναι και αν θα είναι επόμενος πίνακας μετά από κάποιον άλλον, ή θυγατρικός κάποιου άλλου.

Αυτό αν θες να κάνεις θυγατρικό έναν υπάρχοντα πίνακα. Αν θες να φτιάξεις ένα νέο θυγατρικό πίνακα, έχει επιλογή στην δημιουργία νέου πίνακα για το αν θα είναι θυγατρικός και σε ποιον πίνακα θα είναι θυγατρικός.

epas

το βρήκα φιλέ..σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!

epas

παιδιά εχω ένα πρόβλημα.όταν πάω να μπω στους πινάκες κάτι έγινε και μου βγάζει αυτό το error.....

QuoteBoard ***** does not have a valid parent. Use the 'find and repair errors' function to fix this.

καμιά ιδέα πως να το φτιάξω;ευχαριστώ....

vkot

Υπαρχει η επιλογη στην Διαχειριση: "Εντοπισμός και διόρθωση σφαλμάτων". Για να μη ψαχνεις, γραψε http://το.φορουμ.μου/index.php?action=repairboards
For specialized SMF installation/customization, Web Development, Linux Server Administration, click here.
Για εξειδικευμένες υπηρεσίες στα παραπάνω, πατήστε εδώ.

Advertisement: