Ijigg Player BBC - İlk modum

Started by Sinan ANDIRMAN, November 06, 2008, 06:52:38 PM

Previous topic - Next topic

Sinan ANDIRMAN

Link to Mod

Ijigg Player BBC
Sinan ANDIRMAN & Evo...

Uyumluluk
SMF 1.1.x ve SMF 2.x
Türkçe
Ijigg.com sitesindeki müzikleri dinlemenizi sağlar.
Örnek
[ijigg]müzikid[/ijigg]

Arkadaşlar bu benim ilk ve basit modum olan ijigg.com sitesinden müzik dinlemeye yarayan modun aslında fikir babası evulationdur.Kendisi costumize ekibine yollayınca bazı hatalardan dolayı geri dönünce bana "Sinan,ben bu hatalarla uğraşamicam bu modu sen yayınlarmısın?" diye rica etti ve bende yayınlamış oldum.Şu an sırada kendi yapımım olan 2 mod daha var.İnşallah onaylanırlar onlarda.

Sevgi ve Saygılarımla,
Sinan ANDIRMAN

Gurbet_42

Sinan ANDIRMAN

eyvallah sağolasın yorumun için inşallah hayırlı olur ;)

DNA27

vaov  ufak tefek problem var düzeltirsen hemen kuracam kardesim tam benlik mod tsk ederim hayırlı olsun
Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

Sinan ANDIRMAN

rica ederim kardeşim,sen asıl 2 modum daha var onlar yayınlansın onları gör :P
tmm düzeltiyorum

€®Ю€∏∏----®

Merhaba modu kurmaya çalıştım ancak bu şekilde bir hata verdi..

QuoteBir hata meydana geldi!
Yeni paket indiremezsiniz veya kuramazsınız. Çünkü paketlerin yükleneceği dizin veya bu dizinde değiştirilmesi gerekn bazı dosyalar yazılabilir değil! 

Geri

izinlerin hepsi tamam 777 ancak hala hata var neden acaba ?

Sinan ANDIRMAN

packages klasöründeki dosya izinlerini (alt klasörleriyle birlikte) 777 yaptıktan sonra modun zipli halini Packages' in içinen sil ve elle tekrar at.

€®Ю€∏∏----®

demin kurmuyordu şimdi kurdu bende anlamadım  :D

€®Ю€∏∏----®

bu arada sinancım birşey daha soracağım bu siteden müzik nasıl link vericez yolunu bulamıyorum da tarif edersen çok makbule geçer yardım please  :D

Sinan ANDIRMAN

tagın arasına müzikin id numarasını yazacaksın.Mesela:

http://www.ijigg.com/songs/V2CEDGB0PB0 adresindeki müziği dinlemek için tagın arasına V2CEDGB0PB0 yazacaksın ;)

Sinan ANDIRMAN

ForumACK

Advertisement: