Mod: AJAX Quick Reply

Started by Hoochie Coochie Man, May 30, 2008, 05:50:18 AM

Previous topic - Next topic

Alpay

Tamamdir ekte =)

Bu displayi yükle yilmaz calişir, aynısı başka bir forumumda oldu cünkü..
Daha sonra yeni pachi ciktık bi kaç kücük bug ve düzeltme var pretty içinde geçerli onu kurarsin ;)

уιℓмαz

Teşekkürler Alpay bir acayip oldu ama bu. Mesajı ajax ile gönderiyor ama mesajı görüntülemek için yine otomatik sayfa yenileniyor :D

Hoochie Coochie Man

Şimdi yanlışlık yok. gErçekten mod update oldu, haberiniz olsun :)
Ben update ledim.
İnadına SMF 1.1.X

Ni©holąś™

bende böyle birşey yazmayı düşünüyordum.Gerek kalmadı.Yazanın ellerine sağlık bi ara denicem :D

Evo™

Güzel bir mod arkadaşlar evet bende hoteditör var onunla uyumlu değilmi mesaj yazıp gönder dediğimde ajax yazısı çıkıyor ama daha sonra mesajınızı yazmadınız diyor ne ile ilgili olabilir.

Yağız...

Evo™

Quote from: Yağız on May 31, 2008, 07:04:50 AM
SlammedDime diger editörler için simdilik yardim etmiyecekmis.
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=241917.msg1560743#msg1560743
Tek yardım edecek omu var Türkçe bölümündeki arkadaşlardan yardım istedim ben zaten :)

NoPasaran

kralkartal.net SMF 2.0.8

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

ajax olduğu pek belli değil.. hızlı msj ı önizleme nin ajax modu vardı. o harikaydı. ama bu biraz daha az işlevsel sanki. ama yinede tamamen sayfa yenilenmesinden güzeldir :)

Hoochie Coochie Man

Yaa kullananlara bişi sorucam.. Mesajı yolluyoruz.. Sonra konuyu terkedip ana sayfaya döndüğümüzde konunu olduğu bölümde on.gif (yeni mesaj simgesi) beliriyor. ne iş? :D ve neden? :D bunu ilettim, bakalım cevap gelirse burda belirtirim..
İnadına SMF 1.1.X

Alpay

Evet enteresan şimdi bende denedim =) Normalde olmaması lazım.. değilmi..
Birde yeni ileti var diyor basıyorsun on gif ine yok diyor :D

Hoochie Coochie Man

Quote from: Hoochie Coochie Man on May 31, 2008, 01:40:18 PM
Yaa kullananlara bişi sorucam.. Mesajı yolluyoruz.. Sonra konuyu terkedip ana sayfaya döndüğümüzde konunu olduğu bölümde on.gif (yeni mesaj simgesi) beliriyor. ne iş? :D ve neden? :D bunu ilettim, bakalım cevap gelirse burda belirtirim..

Çözüm geldi..

Quote from: MrMoney on May 31, 2008, 01:55:10 PM

xml_topic.js'de

Bul:
x[x.length] = 'topic=' + parseInt(document.forms.postmodify.elements['topic'].value);

Altına ekle:
x[x.length] = 'goback=' + parseInt(document.forms.postmodify.elements['goback'].value);

İnadına SMF 1.1.X

Ni©holąś™

paket kurmada sorun verdi. Display.template.php ile display.php'de. Manuel kurulum varmı? :D

[SiNaN]

Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

mHD®

ben modifikasyonları dolaşırken kendi sayfasından kurdum daha sonra fixi uyguladım gayet güzel çalışıyor

çok güzel bir mod. Uzun zamandır bekleniyordu (şahsen bekliyordum)

Rainboy7

paket olarak yükledim hiç hatada vermedi dğeişen bişeyde yok sanki hiç biey yüklememişim gibi

aceba defaulttaki displayi değilde kendi temamızın display.template.php sini mi editlememiz gerekiyor ?

Hoochie Coochie Man

İnadına SMF 1.1.X

Aşkın Suak

arkadaslar ben direk modtan yükledim sorunsuz calısıyor..

Advertisement: