News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Sevgini Haykır Modu

Started by dirka, July 27, 2008, 07:50:45 AM

Previous topic - Next topic

DNA27

istek.php yi çagriyoruz
ona denedim
Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

Özgür

denenmiş halini bi ekler misin kontrol etmek istiyorum
So Long

Alpay

birşey sorucam isim yerine üye giriş yapmışsa algılıyormu ?

DNA27

istek.php ve iframe ile çagirdigim dosyalar ekte ;

Özgür

sanırım istek.php yi çağırıyorsun
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-9" />
<meta http-equiv="refresh" content="10;URL=siten/istek.php">

bu şekilde yap en tepedeki kodu olması gerek :S
So Long

DNA27

dene din mi sen ben hemen deniyorum . tsk

Edit : şuan sunucu da sorun var düzenleyınce hemen deneyip haber veryim.

DNA27

ЯocKayseri : Çok Tşk ederim işimi gördü. Allah razı olsun.

Son bir sorun kaldi bu modda onaylama işi olmadan direk msj lar nasıl gider acaba.

vannelle

Quote from: DNA27 on August 02, 2008, 07:41:22 AM
ЯocKayseri : Çok Tşk ederim işimi gördü. Allah razı olsun.

Son bir sorun kaldi bu modda onaylama işi olmadan direk msj lar nasıl gider acaba.

Bence  onaysiz dogru olmaz sanirsam  neden dersen  bizim milleti biliyorsun  nekadar az sayida olsada  kotu kelimeler veya kufurler yazarlarsa baska user lere dogru olmaz belki user lerin kacabilir diye dusunuyorum.

Ama soyle olsaydi siteye uyelikle giren kisilere direk ismiyle yazdirma olayi olursa belki sizin dediginiz gibi olabilir ama malesef bunu daha yapmadilar sanirsam  insallah en kisa zamanda yapilir  kullanisli hale alir gercekden guzel bir script

DNA27

iyi güzel düşünüyorsun da.

benim site için onaysız daha iyi açilip kapanabılır onaylı onaysız diye yaparlarsa mutlu olurum bekleyelim bakalım

Özgür

bence sen shoutbox kur. tek satıra indir sohbeti kayan yazıya dönüştür shoutbox ın temasını. imajlarıda ekle oldu bitti onaylanmadan görünmesi demek scripti 0 dan almak demek sanırım. kodlarını incelemedim tam olarak ama bana öyle geldi (:
So Long

DNA27

abe bunu çözemiyoruz birde sbox a girersek  bi daha çıkamak birde ben bunu radyomun üzerinde kullaniyorum istek paneli gibi süper duruyor..

vannelle

DNA 27 Galiba senin istedigini buldum
simdi deniyorum bakalim

DNA27

bekliyorum inş olur kardeşim..

vannelle

evet denedim oluyor :)
yapacagin sey sudur:

myphpadmin den  mkl_mesajlar taplosunu bul onun icinde durum taplosu var  onu editle  0 yazan yere 1 yap  tamadir

DNA27

buda tamamdir tşk Allah razı olsun . kolay gele"

Pixel_34

Mod haline getirilmeli yoksa hiçbir anlamı yok boş zaman kaybı bile denebilir. Ayrıca şöyle birşey de olmalı: tüm mesajlar örnek olarak saat 24Ten sonra sıfırlanmalı. Bazı arkadaşların sitelerine bakıyroum çizik cd gibi hergün aynı mesajlar dönüp duruyor. Ve bi saatten sonra sıkıcı hale geliyor. Ayrıca kendini bilmez kişiler girip küfür yazdığında belki kimse görmez ama admin onaylama bölümünde görecek ve ister istemez canı sıkılacak diye düşünüyorum. Kullanışlı olması için smfye mod olarak yazılmalı.

vannelle

Quote from: Pixel_34 on August 04, 2008, 02:07:46 PM
Mod haline getirilmeli yoksa hiçbir anlamı yok boş zaman kaybı bile denebilir. Ayrıca şöyle birşey de olmalı: tüm mesajlar örnek olarak saat 24Ten sonra sıfırlanmalı. Bazı arkadaşların sitelerine bakıyroum çizik cd gibi hergün aynı mesajlar dönüp duruyor. Ve bi saatten sonra sıkıcı hale geliyor. Ayrıca kendini bilmez kişiler girip küfür yazdığında belki kimse görmez ama admin onaylama bölümünde görecek ve ister istemez canı sıkılacak diye düşünüyorum. Kullanışlı olması için smfye mod olarak yazılmalı.

Evet size katiliyorum  kufurler icin bence bir badwords (yasak Kelime) da eklense hic fena olmaz

Özgür

Quote from: vannelle on August 05, 2008, 12:47:36 PM
Quote from: Pixel_34 on August 04, 2008, 02:07:46 PM

Evet size katiliyorum  kufurler icin bence bir badwords (yasak Kelime) da eklense hic fena olmaz

badwords çözüm olmaz küfür filtreleri asla sorunu tam çözemezler. örneğin

"senin" kelimesi yerine "senn" "snin" "snn" gibi kelimeler kullanılabilir okadar çok kombinasyon varki hepsini yazmak imkansız.
So Long

DNA27

bencede benım uyeler belli başli oldugu için sorn çıkmıyor :)

BuЯЯЯЯaK

Şimdiye kadar modu naptınız ettiniz tam bilmiyorum ama .

Sizde sitenizdeki gruplardan yeni üyelerin haykırma sayfasına girmesini engelleyin .

Bu sayede sitenizde az çok takılmış kişiler bu sayfayı kullanır ve yeni üyelere olağanla daha düzgün şeyler yaparlar  .

Advertisement: