News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Mod: Email Görebilme İzni / View Email Permission

Started by [SiNaN], February 07, 2008, 04:17:35 AM

Previous topic - Next topic

Pяηѕѕ LF

Quote from: [SiNaN] on March 16, 2008, 01:23:28 PM
Quote from: Prenses on March 15, 2008, 05:24:42 PM
bende olmuyor :(

Üye izinlerinden normal üyeler için "Email adreslerini görebilir"  aktif degil ama normal üye ile giris yapildiginda mailini gizlememis olan üyenin maili gözüküyor.

neden olabilir ?

Kullandığınız tema için değişiklikleri hatasız bir şekilde yaptığınıza emin misiniz?

tema'yidaki bir dosyada hata veriyordu sonra ben hatasiz sekilde getirdim ve uygula yaptigimda hepsinde test basarili yazdi. yükledim.

birde diger paketler gibi kaldir yazmiyor ?  ::) normalmi ?

+
1.1.21 Default

[SiNaN]

Quote from: Prenses on March 16, 2008, 06:37:10 PM
tema'yidaki bir dosyada hata veriyordu sonra ben hatasiz sekilde getirdim ve uygula yaptigimda hepsinde test basarili yazdi. yükledim.

Hayır, maalesef normal değil. Bütün değişiklikleri geri alıp manuel olarak kurmayı deneyin.
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

Pяηѕѕ LF

Quote from: [SiNaN] on March 17, 2008, 05:06:57 AM
Quote from: Prenses on March 16, 2008, 06:37:10 PM

Hayır, maalesef normal değil. Bütün değişiklikleri geri alıp manuel olarak kurmayı deneyin.

Bütün degisiklikleri geri alip derken manuel olarak kodlari bulup silmem gerekiyor ve daha sonra tekrar manuel olarak modu kurmam gerekiyor ?

dogru anladiysam hiç iyi degil :)
1.1.21 Default

[SiNaN]

Quote from: Prenses on March 17, 2008, 02:31:50 PM
Bütün degisiklikleri geri alip derken manuel olarak kodlari bulup silmem gerekiyor ve daha sonra tekrar manuel olarak modu kurmam gerekiyor ?

Kesinlikle. :)

Pяηѕѕ LF

Quote from: [SiNaN] on March 18, 2008, 02:54:53 AM
Quote from: Prenses on March 17, 2008, 02:31:50 PM

Kesinlikle. :)

Kurarken bir hata vermiyor sonrada manuel kaldirmamiz gerekiyor ilginç neyse hayirlisi olsun manuel yapariz ;) bilgilendirdigin için tesekkurler kolay gelsin.
1.1.21 Default

Rakaful

Otomatik kurduysan hata vermeyen dosyalar otomatik olarak kaldırılır modu kaldırdığın zaman.Hata verenleri de manuel kaldır.Ama bütün dosyaları tek tek elinden geçir yine de.

Pяηѕѕ LF

Quote from: NosracH on March 18, 2008, 07:04:50 AM
Otomatik kurduysan hata vermeyen dosyalar otomatik olarak kaldırılır modu kaldırdığın zaman.Hata verenleri de manuel kaldır.Ama bütün dosyaları tek tek elinden geçir yine de.

Otomatik kuruldu hata vermeden ama kaldir butuno yok o bakimdan manuel kaldirmam gerekiyormus.
1.1.21 Default

Rakaful

O işin de kolayı var (: yüklediğin mod dosyasının ismini şu kodlardan sonra yaz

www.siteadı.com./index.php?action=packages;sa=uninstall;package=mod adı

Pяηѕѕ LF

Manuel olarak baslamistim zaten bir kaçtane degisiklik kaldi senin verdigin tüyo artik bir baska moda :) tesekkurler kolay gelsin.
1.1.21 Default

[SiNaN]

Evet. Mod sayfasında da uyumlu olan sürümleri görebilirsiniz.

AskSairi

[SiNaN]

AskSairi

iyiymis hep aradıgım bir seydi
uzun zamandır ugrasmıyorum bazı teknik sorunlar yüzünden
  hemen deneyeyim  tesekkurler

Advertisement: