Ceo forum "spušten"

Started by Braca, January 24, 2009, 07:47:07 PM

Previous topic - Next topic

Braca

Kao što piše u naslovu,ceo forum mi je spušten za nekih 4-5 mm.Najgora stvar je što je situacija ista za sve teme koje imam instalirane (osim default teme).Mislim da to iskljucuje gresku u inex.template fajlu teme koju koristim.Proverio sam css fajlove kako osnovne teme tako i aktuelne i nisam pronašao ništa "sumnjivo".Ako će šta pomoći,mislim da mi se taj bag pojavio od kad sam nedavno eksperimentisao sa floatin bar modom (kog sam uredno deinstalirao i obrisao iz admin panela) ... Gde da tražim grešku ?
Hvala unapred.

Ron Jeremy

Koliko vidim sve je spusteno sem "page ear" banera. Probaj za pocetak njega da iskljucis pa vidi jel ima promena.

Braca

Da,to sam uočio ali on je bio instaliran i u funkciji par meseci pre pojave ovog problema.Čudno je da se iz sorsa strane ne vidi (ili ja ne vidim) kako uopšte dolazi do iscrtavanja tog polja ... Ima li još neko neku ideju ?

Krsto

Ja nemam ideju, ali imam isti ovakav problem, tako da ako uspeš da ga rešiš, bio bih zahvalan da podeliš sa mnom, kako si uradio :D

Bob Marley


Braca

Quote from: Krsto on February 08, 2009, 03:10:37 PM
Ja nemam ideju, ali imam isti ovakav problem, tako da ako uspeš da ga rešiš, bio bih zahvalan da podeliš sa mnom, kako si uradio :D


Pa,pošto je u pitanju problem koji je egzistirao nekoliko meseci i nisam uspeo da ga uklonim,uradio sam svežu instalaciju foruma i sad je sve ok ...

Krsto

Definiši "svežu instalaciju"  :D

Braca

#7
Pa podigneš forum ponovo,povežeš sa postojećom bazom i i nstaliraš sve modove koje si imao (ako želiš).
Ja sam to upravo radio za vikend i moje iskustvo sa tim možeš videti ovde :

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=287511.msg1922142#msg1922142


Ukoliko se upustiš u tu rabotu,kontaktiraj me na PM,pružiću ti podršku koliko je u mojoj moći.

Krsto


Braca

Evo konačno i rešenja problema ! Buđava greška u jezičkom fajlu (prouzrokovana nestručnim ubacivanjem nekoliko reči u delu za kopirajt).Kada su jezički fajlovi zamenjeni novim i malo pažljivije editovani,forum je čučnuo na svoje mesto. :D

Advertisement: