News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Smf 2.0 RC2 yeni temayla geliyor!! Adı : Curve

Started by Özgür, February 17, 2009, 01:12:24 AM

Previous topic - Next topic

Necati

1-2 senedir smf kullaniyorum gayet de memnunum  gönüllü coder`lerden destek verenlerden gelistirenlerden Allah razi olsun.

baska forum sistemlerinde + yada -  bulabilirsiniz ama SM deki destegi parali hicbir yerde bulamazsiniz (benim  görüsüm)

http://www.forummatrix.org/compare/MyBB+phpBB+SMF+vBulletin

ben smf in hicbir eksigini göremedim

Yağız...

Orada yazılana göre SMF'in hiçbir eksiği yok. (Postgres ve SQLite desteği 2.0 sürümlerinde var.)

Balaban

Bütün yazılımların kullanıcıları, yazılımın eksiği olduğunu düşündüğü şeyleri söyler...Normaldir, iyidir.

grafitus, muhtemelen Jelsoft'un sahipleri,çalışanları vs. de senin kadar düşünebiliyordur.o söylediğin ve benzer durumlarda(yangın,sel,hırsızlık - kasko reklamı yapacak gibi oldu-) oluşabilecek sıkıntıların önüne geçmek için önlemlerini alıyorlardır.Ben kompozisyon ödevlerimin bile 3 kopyasını çıkarırken(sizde mutlaka birşeyleri çoğaltıyorsunuzdur...bilgisayarına,posta kutunuza felan) böyle büyük bir kiitleye hitap eden projenin kaynakları sence sadece şirket binasında mı barındırılıyordur .
.

Gökhan | Brestgerfich

Quote from: <~Serseri~> on November 01, 2009, 09:49:05 AM
Galiba bir imzada görmüştüm :D Kimse Ftp'nize Smf atıp kaçmıyor diye :P

Evet  8) Benim imzam  8)

Özgür

Quote from: Antes on November 01, 2009, 01:30:24 PM
Alevlenmeye gerek yok ... IPB ile SMF'yi karşılaştırmıyorum , ayrıca Aeva dediğiniz modda siteleri tanıması için gerekli kodlar var , sonuç olarak hiç bi eklenti gökten zembille siteleri tanımıyo :)

IPB kullanan arkadaşım sana 2 resim veriyorum gerisinde yorum yapıyosan artık bi şey demiyorum, kendinize güvenin ama boşa konuşmayın
Kodları kimse bir yerden bulmadı. Aeva'nın tüm regex kodları, Nao ve Karlbenson'ın kendi el emekleri.

Konu asıl amacından sapıyor. RC2 "bir"kaç hafta içerisinde çıkacağı için açık durmasınında manası yok.
So Long

Advertisement: