Aeva - Auto Embed Video/Audio

Started by Özgür, February 20, 2009, 11:59:34 AM

Previous topic - Next topic

romeo37

arkadaşlar new album yaratırken    submite basınca alttaki hatayı alıyorum   izinleri defalarca 777 yaptım 755 yaptım ama nafile olmadı yapamıyorum

Bir Hata Meydana Geldi!
This album's directory couldn't be properly created, please make sure mgal_data/ and mgal_data/albums/ are chmodded to 0777 or 0755.

modun adresi

hostum idda ediyor hostta sorun olmadığını söyleyip duruyor

Gurbet_42

Bende de olmuştu ama yanılmıyorsam MGallerySafeMode.php kaldırınca sorun giderilmişti.

romeo37

Quote from: Gurbet_1907 on February 13, 2010, 07:43:07 PM
Bende de olmuştu ama yanılmıyorsam MGallerySafeMode.php kaldırınca sorun giderilmişti.
nasıl kaldırınca ?

Gurbet_42

Kaldırınca derken ana dizinden silmiştim demek istedim.

romeo37

yok kaldırdım onuda hala bu

Bir Hata Meydana Geldi!
This album's directory couldn't be properly created, please make sure mgal_data/ and mgal_data/albums/ are chmodded to 0777 or 0755.

bunu diyor ön belleği felan sildim forum bakımıda yaptım öyle denedim nafile yemiyo :S

şimdide bu yazıyı veriyor album oluşturmaya kalkınca

This copy of Aeva Media has an incorrect path set for the data folder. If you are the admin, make sure it is updated in your settings. Otherwise, contact them and have a good laugh. But not too much, it would be cruel.

Gökhan | Brestgerfich

Özgür, Aeva Media (Gallery & Auto-embedder) modifikasyonu için pretty desteği hazırladın mı? buradaki gibi bi çalışma yani..?

Bir de http://www.takilanlar.com/media olarak görünüyor adresi. Bunu http://www.takilanlar.com/galeri olarak değiştirebilir miyim?

Bir de benim oluşturduğum albümler, galeride diğer admin arkadas tarafından oluşturulmuş gibi görünüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba? Fikriniz var mı?

Takilanlar.Com » Media » Albümler » Sehzade » Güzeller Galerisi » Vikki Blows bu şekilde bi sıralama görünüyor. Sehzade'nin burada ne işi var? Anlamadım :) Albümü oluşturan benim :)

karanima

simple portal icin calısan medya blok kodu var mı arkadaslar

Mid

sorunsuz bir sekilde kurdum.videolari ekliyorum.ben gorebiliyorum ama benden baskasi videolari goremiyor.bunun nedeni acaba nedir.

bide turkceye cevremedim bunu.

tesekkur ederim..

grafitus

Quote from: Mid on March 23, 2010, 08:36:42 AM
sorunsuz bir sekilde kurdum.videolari ekliyorum.ben gorebiliyorum ama benden baskasi videolari goremiyor.bunun nedeni acaba nedir.
Üye İzinleri'nden  her üyegrubuna göre izinlerini ayarlayın.

Quote from: Mid on March 23, 2010, 08:36:42 AM
bide turkceye cevremedim bunu.
Konuda verildi. Bu sayfanın ilk mesajında örneğin...

F3L4K3T

Özgür

Konuyu kilitliyorum. Diğer konudan devam ediniz.
So Long

Advertisement: