smf forum sitesine online radyo

Started by sume27, May 09, 2009, 03:47:10 AM

Previous topic - Next topic

€®Ю€∏∏----®

Radyo ismini eski haline getirmen lazım aksi taktirde radyo açmaz. bu arada diğer dosyalarında sorun yok..

turanordusu.tc

Quote from: €®Ю€∏∏----® on May 15, 2009, 03:26:52 AM
Radyo ismini eski haline getirmen lazım aksi taktirde radyo açmaz. bu arada diğer dosyalarında sorun yok..
Radyo.htm yi index.htm olarak değiştirdim ve anadizinde aynı dosya olduğu için forum dizinine atıyorum. Diğer iki dosya radyo.asx ve playlist.asx bunları anadizine mi atıyoruz ? Ayrıca yardımların için teşekkürler. ;)

€®Ю€∏∏----®

www.siteadı.com/forum/ Bu bölüme değil

www.siteadı.com/ buraya atacaksın.. Kolay gelsin

turanordusu.tc

Quote from: €®Ю€∏∏----® on May 15, 2009, 03:39:36 AM
www.siteadı.com/forum/ Bu bölüme değil

www.siteadı.com/ buraya atacaksın.. Kolay gelsin
Hocam orda aynı isimde başka index dosyası var ama onun için forum dizinine attım mecburen  :) Diğer ikisini anadizine atıp çalıştırdım ama yok.

€®Ю€∏∏----®

forum dizinine atmayacaksınız. Çalışmaması normaldir dediğim şekilde yaparsanız çalışacaktır.

turanordusu.tc

Quote from: €®Ю€∏∏----® on May 15, 2009, 03:51:02 AM
forum dizinine atmayacaksınız. Çalışmaması normaldir dediğim şekilde yaparsanız çalışacaktır.
Hocam orda anasayfanın index i var ama index.htm dosyası. Onun üstüne yazarsak anasayfa gider. 2 tane aynı isimde dosya olmaz yani aynı yerde onun için mecburen böyle yapmamız lazım yani. ;)
Başka çözümü yokmu bu işin ? Birde index.template.php ye falan başka bir dosyaya bi kod eklememiz gerekiyormuydu ? ben başka bişey yapmadım çünkü..

€®Ю€∏∏----®

Quote from: turklerinneti.com
Başka çözümü yokmu bu işin ? Birde index.template.php ye falan başka bir dosyaya bi kod eklememiz gerekiyormuydu ? ben başka bişey yapmadım çünkü..

Bu işi biliyorsan; neden soruyorsun o zaman anlamadım.??
Yapmadığım birşey olsa tarif etmem.

turanordusu.tc

Quote from: €®Ю€∏∏----® on May 15, 2009, 04:01:38 AM
Quote from: turklerinneti.com

Bu işi biliyorsan; neden soruyorsun o zaman anlamadım.??
Yapmadığım birşey olsa tarif etmem.
Şimdi atıyım mı ben bunu anadizine yani ? Anasayfa nın index i gitmezmi  ??? Yani üstüne yazdırıyım mı ?

€®Ю€∏∏----®

Radyo.html Yani index.html de bir hata var .

Bul :

<frame name="bas" src="http://www.turklerinneti.com/Radyo.php" scrolling="auto" noresize>

Değitir :

<frame name="bas" src="http://www.turklerinneti.com/forum/index.php" scrolling="auto" noresize>

€®Ю€∏∏----®

Radyo.html i index.html olarak değiştirin.

Sitenin ana dizinine atın sorunsuz olarak çalışacaktır.

turanordusu.tc

Quote from: €®Ю€∏∏----® on May 15, 2009, 04:10:16 AM
Radyo.html i index.html olarak değiştirin.

Sitenin ana dizinine atın sorunsuz olarak çalışacaktır.
Dediğinizin aynısını yaptım. İçindeki değişikliği yapıp, index.html olarak anadizine attım ve çalıştırdım.
sonuç bu; Apache Server at www.turklerinneti.com Port 80

Önceden anasayfa adresini yazınca direk siteadı.com/portal bu şekilde yazıyordu. Şimdi oraya yönlenmiyor.

€®Ю€∏∏----®

index.htm l deki kodları buraya yazarmısın birde www.siteadı.com/portal/burada yönlendirmek istediğin ismini yaz portal ne index.php olarak geçiyor

turanordusu.tc

Dosyayı ekliyorum. ;)
siteadı.com/portal/  bu kadar. Yani uzantısı yok..

€®Ю€∏∏----®

Player klasörü attığın dizini yazarmısın..

turanordusu.tc

playlist.asx.sample bu dosya anadizinde.
Birde index.template.php de değişiklik yapılıyormuydu ilk mesajdan sonra öyle bişey yazılmış ama siz bişey yazmadığınız için dikkate almadım ve kod falan eklemedim o dosyaya ben..

€®Ю€∏∏----®

:) :) Klasörü soruyorum bu dosyaları nereye attınız.????

Forum ana dizinimi yoksa direk ftp adresinemi..

turanordusu.tc

İndex.html, playlist.asx.simple ve radyo.asx hepside anadizinde. 
player.js bu dosya da hiç bir değişiklik yapılmadı ve hiçbir yere atmadım. Bu eksik olabilirmi acaba ?

€®Ю€∏∏----®

hocam gözünü seveyim Player Klasörü diyorum dosya demiyorum klasörü attınmı ftp ne

€®Ю€∏∏----®

sana zahmet Ftp  programında ftp nin içeriğini Print Screen yapıp resmini buraya koyarmısın..

turanordusu.tc

Quote from: €®Ю€∏∏----® on May 15, 2009, 04:54:22 AM
hocam gözünü seveyim Player Klasörü diyorum dosya demiyorum klasörü attınmı ftp ne
O klasörü atmadım. Onudamı atmamız gerekiyordu pardon. ;) Yalnız onun içinde birkaç tane dosya var onlardan birinde değişiklik yapılıyormu ? Atmadan onu da yapalım olmazsa.
Şimdi hepsini attım ve ekran resmi ekte.

Advertisement: