Advertisement:

Author Topic: Mirë se erdhët!  (Read 127049 times)

Offline Pikus

 • Newbie
 • *
 • Posts: 1
Re: Mirë se erdhët!
« Reply #20 on: January 05, 2010, 11:57:29 AM »
Përshëndetje dhe mirë se ju gjeta  :)

Më bëhet qejfi që ka pjesë edhe në gjuhën Shqipe për Webmasterat Shqiptarë
këtu në forumin kryesor për SMF : Platformës CMS më të mirë Open-Source !
Përgëzime edhe për çunat si Sarge,Babjusi e të tjerë që kontribuojnë në zhvillimin
e kësaj platforme,si dhe për mbështetjen për WebMasterat Shqiptarë,e sidomos për ata që janë fillestarë në webmastering.
Ju uroj vazhdimësi sa më të mirë ...  ;)
Personalisht,do më duhet herë pas here edhe të vij të shikoj për zhvillime të reja
për SMF , sepse edhe unë vetë këtë platformë kam zgjedhur për forumin tim.
Por ,sigurisht - me sa të kem mundësi do ndihmoj edhe të tjerë për mendime të ndryshme . (Kuptohet nëse është brenda mundësisë së njohurive të mia ..   ( :P )
Klm të gjithëve....  :D

Offline K|nG

 • Newbie
 • *
 • Posts: 3
Re: Mirë se erdhët!
« Reply #21 on: May 08, 2010, 05:30:55 PM »
pergezime

Offline drbmw

 • Newbie
 • *
 • Posts: 1
Re: Mirë se erdhët!
« Reply #22 on: March 04, 2011, 04:11:21 AM »
Përshëndetje shqipe dhe mirë se ju gjeta 

pytje a ka mundsi te bahen postet topicak dhe userat nga MYBB ne SMF
a ka ndermar kush ndonjere ksi veprimi?!

flm

autoklubi.com/forum/

Offline Poshnjari

 • Jr. Member
 • **
 • Posts: 122
  • GreekNeaTech on Facebook
  • @GreekNeaCom on Twitter
  • Free Full Software
Re: Mirë se erdhët!
« Reply #23 on: January 28, 2012, 07:31:07 PM »
Përshëndetje shqipe dhe mirë se ju gjeta 

pytje a ka mundsi te bahen postet topicak dhe userat nga MYBB ne SMF
a ka ndermar kush ndonjere ksi veprimi?!

flm

autoklubi.com/forum/

Nuk e kuptova mire kete pyetjen tende :P

Offline poj inlert

 • Newbie
 • *
 • Posts: 2
Re: Mirë se erdhët!
« Reply #24 on: February 03, 2012, 02:10:36 AM »
 :D

Offline Xhoi

 • Newbie
 • *
 • Posts: 4
Re: Mirë se erdhët!
« Reply #25 on: November 20, 2012, 09:35:29 AM »
sa mire qe ka nje komunitet shqiptar ne forum

Offline iThePunisher

 • Newbie
 • *
 • Posts: 4
Re: Mirë se erdhët!
« Reply #26 on: March 07, 2014, 10:30:46 AM »
ckemi shqipe .
jam 18 vjeq edhe kerkoj nuse :P hahahha
si mund te mar nje forum free un ketu?
Edit: kjo letters verification qenka annoying as ****** -_-
@zonja edhe zoteri me falni per gjuhen time te shkaterruar :( (jo rritur ne shqiperi)