News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Jaki monitor dla webmastera

Started by danio, June 15, 2009, 01:31:21 AM

Previous topic - Next topic

danio

Witam ,
Wiem , że są inne techniczne fora , na który mógłbym zadać to pytanie , ale tutaj są tylko ludzie którzy w mniejszym lub większym stopniu zajmują się webmasterką więc uważam , ze Wasze opinie będą bardziej pomocne .Chciałbym zapytać jakich hxxp:alejka.pl/c/monitory.html [nonactive] używacie w swojej pracy , jakiej firmy , jaka wielkość , panoramiczny czy nie ?Jest taki wybór na rynku , że nie wiem na co mam się zdecydować .
Z góry dziękuję za Wasze opinie .

Amarel

Witam. Jest to moj pierwszy post :)
Ja uzywam LG Flatron L1732S, 17 cali, rozdzielczosc 1024 x 768.

HaWaN

Ja od siebie dodam, że używam Samsung T190 panoramicznego ;)
Baaaaaaardzo przyjemnie się pracuje na rozdzielczości 1440x990 (nie jestem pewny tych rozmiarów - chwilowo nie mam mojego komputera ;p ale to prawie na pewno 1440x990 :P)

Dużo przyjemniej mi się pracuje, jak na zwykłym monitorze ;)
All is possible

Duch

Nie mogę polecić Ci konkretnego modelu, gdyż korzystam z 17' panoramicznej matrycy przy laptopie, ale mogę powiedzieć, że monitor panoramiczny jest lepiej dostosowany do ludzkiego wzroku. Pracując przy niem nie męczysz się tak bardzo. Wydaje mi się że przy standardowym monitorze trzeba sporo przewracać oczami, a tu nie ma takiej sytuacji.
Simple Machines Forum <- nieoficjalne polskie wsparcie

Nie pomagam poza forum!

Advertisement: