News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Mali problem..

Started by Hanza, August 23, 2009, 03:46:07 PM

Previous topic - Next topic

Hanza

Instalirao sam SMF Portal 2.2 i sad imam dvije iste ikone Forum, jedna vodi na portal  a jedna na forum..kako riješiti da bude jedna Portal..
Drava je zakon!

Hanza

OVO JE TAJ KOD

// Show the [home] button.
   echo ($current_action=='home' || $context['browser']['is_ie4']) ? '<td class="maintab_active_' . $first . '">&nbsp;</td>' : '' , '
            <td valign="top" class="maintab_' , $current_action == 'home' ? 'active_back' : 'back' , '">
               <a href="', ($modSettings['sp_portal_mode'] == 3 ? $modSettings['sp_standalone_url'] : $scripturl), '">' , $txt[103] , '</a>
            </td>' , $current_action == 'home' ? '<td class="maintab_active_' . $last . '">&nbsp;</td>' : '';

   // Show the [forum] button.
   if (in_array($modSettings['sp_portal_mode'], array(1, 3)))
      echo ($current_action=='forum' || $context['browser']['is_ie4']) ? '<td class="maintab_active_' . $first . '">&nbsp;</td>' : '' , '
            <td valign="top" class="maintab_' , $current_action == 'forum' ? 'active_back' : 'back' , '">
               <a href="', $scripturl . ($modSettings['sp_portal_mode'] == 1 ? '?action=forum' : ''), '">', empty($txt['sp-forum']) ? 'Forum' : $txt['sp-forum'], '</a>
            </td>' , $current_action=='forum' ? '<td class="maintab_active_' . $last . '">&nbsp;</td>' : '';
Drava je zakon!

VT

Idi u folder languages od default teme, i nadji index.template.php

i vidi sta ti pise pored $txt[103]

Hanza

To je ovaj gore kod iz index.template default teme..
$txt[103] , '</a>
            </td>' , $current_action == 'home' ? '<td class="maintab_active_' . $last . '">&nbsp;</td>' : '';
Drava je zakon!

▓▒RapidBelgrade▒▓

ne to...  idi na:  default tema/languages/index.english.php

tu nadji i zameni ime u portal ili kako vec oces da se zove



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Nadrealista

#5
To je txt od Forum buttona, tako da i ako promeni opet će biti Portal Portal, ja imam bolje rešenje ne razumem šta će ti toliko kodova za tako jednostavnu stvar, zašto ne staviš jednostavnije..Ali nema veze snaćićemo se, samo mi reci koji gumb ide na portal, prvi ili drugi?

Edit: Shvatio sam koji vodi na forum koji na portal. U prvome samo promeni iz  ' , $txt[103] , ' u Portal, i rešena stvar  ;)

Dzonny

...ako se nisi snašao postavi ovde ceo intex.template tvoje teme....

Hanza

Baš i nisam, ne kužim ovaj prijedlogod Harrrija (promeni iz  ' , $txt[103] , ' u Portal, ) jer znad da jedna kriva točka ili zarezne rješava ništa..
Stavljam u prilogu cijeli index.templte
Drava je zakon!

Dzonny


Hanza

Drava je zakon!

Founder 2008

Onda ovu temu oznacavam resenom  ;)

Advertisement: