Yeni Sürüm (1.1.12) mü ?.. Cikti Yoksa..

Started by Pяηѕѕ LF, December 29, 2009, 10:37:07 AM

Previous topic - Next topic

Pяηѕѕ LF

Merhaba ben bir konuda yardim ararken google'de bir smf forum ile karsilasmistim ve forum sürümü 1.1.12

yeni sürümmü cikti ? burda baktim öyle birsey yok admin panelindede uyari verilmiyor.

belkide herkez istedigi sürümü yazabiliyor o kisma ?  :P

eger yeni sürüm degil ise ve o istedigi sürümü yazdi ise bende degistirmek istiyorum.

copyright'lari ellemekten korkuyorum. tam olarak hangi dosyada degisiklikler yapildigini yazarmisniz.

ve bu konuda biraz bilgilendirirseniz.

kolay gelsin.
1.1.21 Default

Gurbet_42

ayesoft

sürüm numarasını kaldırabilir veya isterseniz değiştirebilirsinizi yani isterseniz 5.97 felan yapabilirsiniz :) bug tespit edip saldırmak isteyenler bugun tespit edildiği sürümü kullanan siteleri arayacaklardır o yüzden sürümünüzü gizlemeniz yararlı olacaktır.

Pяηѕѕ LF

Quote from: ayesoft on December 29, 2009, 01:35:57 PM
sürüm numarasını kaldırabilir veya isterseniz değiştirebilirsinizi yani isterseniz 5.97 felan yapabilirsiniz :) bug tespit edip saldırmak isteyenler bugun tespit edildiği sürümü kullanan siteleri arayacaklardır o yüzden sürümünüzü gizlemeniz yararlı olacaktır.

peki ben degistirmek istiyorum o zaman :P hangi dosya'da degisiklik yapmam gerekiyor ?
1.1.21 Default

Yağız...

Anadizindeki index.php dosyasında forum_version olarak ara :)

Pяηѕѕ LF

Quote from: Yağız... on December 29, 2009, 02:28:54 PM
Anadizindeki index.php dosyasında forum_version olarak ara :)

Evet :) tesekkür ederim ögrenmek istedigim buydu.

herkeze kolay gelsin.
1.1.21 Default

Gökhan | Brestgerfich

"Powered by" yazısını Türkçeleştirdiğimde copyright hatası veriyor... Hata almasam çok güzel olacak. Bu site gücünü SMF'ten almaktadır ya da Bu sitede SMF Forum sistemi kullanılmaktadır. daha güzel olurdu sanırım :)

Yağız...

Şu an için orayı düzenlemek, bizden destek alamayacağın anlamına geliyor :)

Gökhan | Brestgerfich

Amaç copyright ı kaldırmak değil ki :) Tamamen Türkçeleştirmek :)
Ne zaman copyright a karsı oldum ya da copyright ı silmek isteyenlere karşı çıkmadım ::)
Bir de kullandıgım Smf versiyonunu değiştirip, SMF 2010 yaptım, paket kuramaz oldum :D  Paketleri uyumsuz gibi görmeye baslamıstı sistem :)

Yağız...

Evet, onu söylemeyi unuttum ^^ Paketlerin package-info.xml dosyalarını açıp 2.0 RC2 yazan yerleri 2010 yaparsan sorun kalmaz :)

ayesoft

Quote from: Yağız... on December 30, 2009, 11:41:34 PM
Evet, onu söylemeyi unuttum ^^ Paketlerin package-info.xml dosyalarını açıp 2.0 RC2 yazan yerleri 2010 yaparsan sorun kalmaz :)
2.x te paketi yükledikten sonra alttan uyumluluk ayarı yapılıyor yahu :P altta gelişmiş diye bişey olması lazım

Advertisement: