Nyelvválasztás legördülő menüből

Started by Zula_, March 19, 2010, 01:13:49 PM

Previous topic - Next topic

Zula_

Tudja e valaki, hogy annak a modnak mi a neve, ami ezen a forumon jobbra fent van es kivalaszthato vele milyen nyelven jelenitse meg a forumot?

Koszi.


LeGaS

Igen, Language Drop Down a neve.
Ügyelj arra, hogyha nem az alapértelmezett sablont használod, akkor módosításokat kell az általad használt sablonon végezni.

Nitram

Nem minden esetben. Én Curvy Caramel -t használok és az egy módosítása a Curve témának, és tökéletesen fut rajta a Karma Description Mod, pedig itt az oldalon az volt írva, hogy minden Curve -től eltérő témához kézileg kell telepíteni.

Zula_

Koszi a valaszt.  :)
En is Curve verziot hasznalok, biztos nem lesz gond.

Nitram

Nem tudjátok véletlenül, hogy van-e ennek 2.0 RC2 -es verziója is?

LeGaS

Nyugodtan használd azt a verziót, ami jelenleg letölthető. A Kézi telepítési utasításoknál válaszd az SMF 2.0 RC3-at, majd Futtatás és kézileg alkalmazd a módosításokat.

Nitram

Quote from: LeGaS on March 20, 2010, 04:33:31 AM
Nyugodtan használd azt a verziót, ami jelenleg letölthető. A Kézi telepítési utasításoknál válaszd az SMF 2.0 RC3-at, majd Futtatás és kézileg alkalmazd a módosításokat.

Vagyis 2.0 RC2 -őt, ugye?

LeGaS

Nem, mert ott azt fogja kiírni, hogy nem kompatibilis vele. Ezért kell az RC3 és az ott leírtak alapján a fájlokban keresd meg azokat a részeket és végezd el a módosításokat.

Nitram

Oké. Remélem nem kell sok változtatást csinálni.  :D

Zula_

Ezt most nem egeszen ertem, bocsi.

Tehat 2.0 RC2re ugy kell telepiteni, mintha RC3 ala tennem az alkalmazast?
Majd kodban modositom az RC2 opcioit?

Ez lenne?

Nitram


tzs

#11
Sziasztok!

Én szeretném a portálomat két nyelvűvé tenni. Ezt úgy gondoltam, mivel játékos portált fogok csinálni h lesz egy magyar és egy angol részleg, mivel a játékban ahol játszom külföldi barátaim is vannak akik nem tudnak angolul. Ennek megsegítésére egy angol regisztrációs felület kéne, később persze az angol részlegbe írhatnának.

Ennek megoldására ezt találtam, ebben a formában szeretném én is használni a nyelv-választást : hxxp:argentop2p.net [nonactive] ( ahogy itt van )

A jobb felső sarokban a kis legördülő menüre gondolok ahol 3 nyelv közül lehet választani!

Én 2.0RC3-at használok és Simple Portal 2.3.2-őt.

Hogy tudnám ezt a dolgot a portálomba beilleszteni?

tamasir

tzs
Igen ez kell neked...ahogyan LeGaS írta, ha alapsablont használsz akkor telepítsd a csomagkezelőn keresztül, ha másik sablont akkor kérd le a manualban a kódsort és cseréld le azokat a sorokat amit ott javasolnak.
Egyébként így fog kinézni: TinyPortal.eu oldal
Mivel tinyportal moddal is működik, működni fog a Simple Portal 2.3.2 moddal is.
tamasir~

tzs

Köszi! Igen pont így szerettem volna hogy kinézzen! Máris kipróbálom! :)

The-One-Neo

Melyik ez a menü? Mert itt én nem találom.

vegergabor2

Sziasztok!
Letöltöttem ezt a progit, de nem tudom, hogy kell "berakni" a nagy progiba?
Ki tud segíteni?

Köszi:
Gábor

novill

Szia!

Feltelepítetted a fórumot, de még angol nyelvű? Szeretnéd ha magyar nyelvű lenne?

Ha igen akkor egyszerűen az admin menü language add language résznél írd be, hogy hungarian ezután a kereső feldobja a kétfajta karakter kódolást és egyszerűen telepíted azt a változatot amelyikben telepítve van a fórum.

Advertisement: