News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Mail Almak İstemeyen Üyelere Mail Gidiyor Ne Yapmalıyım ?

Started by turkaslan, March 28, 2010, 01:25:05 PM

Previous topic - Next topic

turkaslan

Arkadaşlar konu duyur dediğim zaman haberdar edilmek istemeyen üyelere de mail gidiyor yönetim ayarlarından haberdar edilmek istemeyenlere mail gönderme kısmını ayarladım ama hala mail gidiyormuş hata nerdedir yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
www.teknografiker.net grafikerlerin yeni buluşma noktası...

Alpay

Cidden enteresan ne geliyorsa şu Türk lerin başına geliyor acep :)

Ayarlara iyi baktıgınıza eminmisniiz ?
test üyelik ile denediniz mi ?
Bir üyenin lafı üzerinemi konu açtınız ?
Smf sürümünüz nedir ?
Modifikasyonlarınız nelerdir?
En son güncellemeyi nasıl yaptınız ? İlk smf sürümünüz neydi ?  (Güncelleme yollarında problem olmaması acısından ihtimal :) )

turkaslan

Quote from: Alpay on March 28, 2010, 01:28:45 PM
Cidden enteresan ne geliyorsa şu Türk lerin başına geliyor acep :)

Ayarlara iyi baktıgınıza eminmisniiz ?
test üyelik ile denediniz mi ?
Bir üyenin lafı üzerinemi konu açtınız ?
Smf sürümünüz nedir ?
Modifikasyonlarınız nelerdir?
En son güncellemeyi nasıl yaptınız ? İlk smf sürümünüz neydi ?  (Güncelleme yollarında problem olmaması acısından ihtimal :) )
Evet birçok üyeden geldi bu şikayet tek üyeden değil. Test üyeliği ile denedim.
Sürüm başından beri 1.1.11 idi. Yapılan modifikasyonlar
- Otomatik resim küçültme
- Misafirlerden link gizleme
- Keywords
- Otomatik avatar
- Galeri media
- top 10
- sabit ve normal konular
- son 24 saatin popüler konusu

grafitus

Yahu usta dert ettiğin şeye bak ya. :D Mynet, OK.net, Ara.com.tr vs. tüm Türk siteleri "spam"a bayılıyor. Kaç kere iletişim kurdum gene atıyorlar...

Duyuru sayfasında seçeneklerden "Duyuru almayı kabul etmemişse bile gönder" diye bir seçme kutusu olmalı. O aktif mi?

turkaslan

Quote from: grafitus on March 28, 2010, 03:10:42 PM
Yahu usta dert ettiğin şeye bak ya. :D Mynet, OK.net, Ara.com.tr vs. tüm Türk siteleri "spam"a bayılıyor. Kaç kere iletişim kurdum gene atıyorlar...

Duyuru sayfasında seçeneklerden "Duyuru almayı kabul etmemişse bile gönder" diye bir seçme kutusu olmalı. O aktif mi?
Onu da kaldırdım ama yine gidiyor bana kalsa sorun yok ama işte üyelerden mesaj kutuları önemli olan kişiler var işleri gereği mesajlar arasında boğulmak istemiyorlarmış...

turkaslan

Bekliyorum arkadaşlar çözüm önerisi olan biri yok mu ?

Alpay

Sorunu hatırladım :)

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=336290.msg2256852#msg2256852

Burada ki  1.1.x serisinde ki dil dosyalarını güncellemeyi ( dil editörü SM'den ) güncellemeyi unutmuşuz :D o yüzden problem oluyor - 2x de değiştirmiştim :P

Profile.turkish.php deki never ve always yi değiştirip ve admin> kullanilan temalar > herkesini değiştir ile tam tersi yani herzaman gitsin i işaretlerseniz problem çözelecektir :)

turkaslan

Quote from: Alpay on March 29, 2010, 10:20:05 AM
Sorunu hatırladım :)

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=336290.msg2256852#msg2256852

Burada ki  1.1.x serisinde ki dil dosyalarını güncellemeyi ( dil editörü SM'den ) güncellemeyi unutmuşuz :D o yüzden problem oluyor - 2x de değiştirmiştim :P

Profile.turkish.php deki never ve always yi değiştirip ve admin> kullanilan temalar > herkesini değiştir ile tam tersi yani herzaman gitsin i işaretlerseniz problem çözelecektir :)
Dediğinizi yaptım yani dil dosyasından yerlerini değiştirdim ancak şöyle bir durum var kullanılan temalar kullandığım tema özelliklerinin içinde haberdar edilme özellikleri yok... Tema ayarlarını sıfırlamak için girdiğimde ise sadece default tema görünüyor kendi temam görünmüyor ayar sıfırlamada  anlamadım

turkaslan

turkaslan

Arkadaşlar hala çözemedim yardımcı olabilecek biri yok mu ?

turkaslan

turkaslan

Arkadaşlar yok mu bir yardım edecek şunu düzeltelim ?

turkaslan

arkadaşlar neredeyse bir ay olacak yok mu yardımcı olacak birisi bekliyorum hala

Alpay

Şimdi inceleme fırsatım oldu.

Yardım Forum Seçenekleri > Temal Özellikler
Kullanıcıların duyuruları kapatmalarına izin ver bunu acın ve gerekli ayarlamaları yapın..

Ben açtm ancak her üyede  Profil > Haberdar Edilme :  "Forum duyurularını ve önemli bildirimleri e-posta ile bildir." aktif. bilginiz olsun.

Toplu olarak nasıl kapatılıyor =) Hiç denemedim :)

turkaslan

Advertisement: