Easy PHP 1.7 Kurulumu [Local Server Kurulumu]

Started by Arbalot, May 25, 2006, 12:54:36 PM

Previous topic - Next topic

PORCHUCKA

Quote from: nerdesin_z on July 25, 2006, 03:18:00 PM

s.a kardeşim ellerine sağlık kardeş güzel anlatmışsın ben yükledim ama bu çıkmadı nasıl yapacağım bana yardımcı olurmusunuz..

bende buda acıkmadı.. arkadaşlar Database  nasıl yapacaz
?

PORCHUCKA

adminisratore tıkladım

Not Found
The requested URL /home/www was not found on this server.

Apache/1.3.27 Server at 127.0.0.1 Port 80

böyle bişey cıktı

http://localhost/ yazıyorum ondan sonra sonuna  www enterliyorum sayfa görüntülenmiyor www klasorünün için bişey atmadım dağa..

Fikir

Sıfırdan değilde kurulu sitemi taşımak istiyorum. Peki kurulu sitemi localhost a nasıl taşıyacağım?

CF.Batur

Şaşıracaksınız... Çok yakında

SMF ile ilgili sorunlarınız için [email protected] | Mail veya MSN yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

rawsan

Quote from: nerdesin_z on July 25, 2006, 03:18:00 PM

s.a kardeşim ellerine sağlık kardeş güzel anlatmışsın ben yükledim ama bu çıkmadı nasıl yapacağım bana yardımcı olurmusunuz..
sürüme dikkat et benimki 2.0

Quote from: oLgan on July 27, 2006, 09:46:39 AM
bende IIS de kurulu localhost üzerinde.. bunu kurduğumda IIS me bi etkisi olur mu sizce ?
Heralde olur çünkü Apache'yi kurarken IIS'yi kapatmamız gerekiyor.Bana kalırsa kapatmak gerekli ikiside localhost'u kullanır.Easy PHP'yi illa kullanmak istiyorum dersende IIS servisini gpedit.msc den durdurman gerek.Nasıl durdurulacağını biliyordum fakat unuttum.

Bu arada bana IIS kurulumunu öğretecek bi abi var mı?

€®Ю€∏∏----®

Arkadaşlar 2.o var ama bunu kurulumu farklımı acaba ? EasyPHP 2.0 b1

aykut_can

yok arkadaşım kurulum çok basit ama 2 den yüksek sürümleri de çıktı.

€®Ю€∏∏----®

ben easyphp 3,0 indirdim ancak database oluşturuyorum,

databaase adına oluşturduğum isim
Kullanıcı adı root yazıyorum ama database uluşılamadı diyor yardımcı olacak varmı bunda nasıl smf kuracağım  ::)

_ImmorTaL_

neredeyse tüm locallerde hata alıyordum sorunsuz kuruldu (:

Advertisement: