Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

Groovy™

Quote from: steven80 on April 29, 2011, 02:06:02 PM
Quote from: Groovy™ on April 29, 2011, 12:41:01 PM
Quote from: steven80 on April 29, 2011, 12:38:06 PM
Quote
@steven80

ja nemam poverenja sto se tice skidanja tema premium s warez foruma ,jer svako moze da ubaci shell i posle........

Na koji Shell mislis ?
Ako mislis na virus pa valjda imas antivirus updatovan na svome PC-u ? A kad skines neki fajl mozes ljepo skenirat sa antivirusom to sto si skinuo pa poslje sa nekim anti spyware -om , primjer : Malwarebyte.

Nemam AV ,koristim linux ,a za linux nema AV...tako da odma zarazen fajl upload na svoj host ...to je prob

Ja isto koristim Linux (Ubuntu) na drugom PC-u i za Linux postoji anti virus s kojim mozes da skeniras bilo koju stvar.

Ja koristim " Clam AntiVirus " tako da ...

vidis ja ne koristim ni jedan antivirus ,jer sam vec pokusavao da instaliram na 11.04 i stalno izbacuje neke probleme ,tako da cu morati na debian da predjem  :-X

Cola-Coca

Quote from: Groovy™ on April 29, 2011, 03:31:42 PM
Quote from: steven80 on April 29, 2011, 02:06:02 PM
Quote from: Groovy™ on April 29, 2011, 12:41:01 PM
Quote from: steven80 on April 29, 2011, 12:38:06 PM
Quote
@steven80

ja nemam poverenja sto se tice skidanja tema premium s warez foruma ,jer svako moze da ubaci shell i posle........

Na koji Shell mislis ?
Ako mislis na virus pa valjda imas antivirus updatovan na svome PC-u ? A kad skines neki fajl mozes ljepo skenirat sa antivirusom to sto si skinuo pa poslje sa nekim anti spyware -om , primjer : Malwarebyte.

Nemam AV ,koristim linux ,a za linux nema AV...tako da odma zarazen fajl upload na svoj host ...to je prob

Ja isto koristim Linux (Ubuntu) na drugom PC-u i za Linux postoji anti virus s kojim mozes da skeniras bilo koju stvar.

Ja koristim " Clam AntiVirus " tako da ...

vidis ja ne koristim ni jedan antivirus ,jer sam vec pokusavao da instaliram na 11.04 i stalno izbacuje neke probleme ,tako da cu morati na debian da predjem  :-X

Ja sam napravio Format i instalirao 11.04 sto je izasao nekidan i super radi.
I LOVE SMF

Cola-Coca

Ma dobro mene zanima sto mi vi savjetujete dali da brisem ili ne ?
Na google.hr izlazim kad upises " Dziner Studio Premium Teme " odmah na 3 mjestu dok na google.rs na 2 i 3 koliko sam vidio.

Sad neznam strah me malo LoL  :-\  :-\  :'( 
PS "Dali da brisem post ili ne ? ? ?"
I LOVE SMF

Groovy™

Steven80 ...sad sam bas usao na tvoj forum ...mnogo dugo ucitava portal i forum tj. mnogo upita vuce ...dok me prebaci na forum ja se smorim ziv...
Sto se tice tema od dziner studio ...to je samo na tebi ,ako znas da cenis tudji rad i trud oko kreiranja tih tema ,onda ces obrisati ,ako ne onda neka stoje i dalje...

Cola-Coca

Quote from: Groovy™ on April 29, 2011, 04:52:04 PM
Steven80 ...sad sam bas usao na tvoj forum ...mnogo dugo ucitava portal i forum tj. mnogo upita vuce ...dok me prebaci na forum ja se smorim ziv...
Sto se tice tema od dziner studio ...to je samo na tebi ,ako znas da cenis tudji rad i trud oko kreiranja tih tema ,onda ces obrisati ,ako ne onda neka stoje i dalje...

Prijatelju evo ja ocistio sve kolacice sa CClener -om i isao da udjem kod mene na portal i sve radi kao podmazano. Portl se uvjek malo sporije otvara svagdje u 95% slucajeva radi toga sto ima slike itd mada nista za zamorit se. Forum radi kao podmazan. Neznam preporucujem ti da si kupis veci paket kod provejdora mislim na megabajte.

Znam da je na meni ali me interesuje vase misljenje.
I LOVE SMF

▓▒RapidBelgrade▒▓

xaxaxa  Groovy™ nemoj u srce  da ga udaras ...   vidis da na kraju ti budes kriv    xaxaxa   




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Cola-Coca

#2146
Quote from: RapidBelgrade™ on April 29, 2011, 05:05:13 PM
xaxaxa  Groovy™ nemoj u srce  da ga udaras ...   vidis da na kraju ti budes kriv    xaxaxa


LoL  ;D ;D ;D 

PS  ""  Moguce da Groovy  ima Dial-up Internet access    ;D ""
I LOVE SMF

Groovy™

Quote from: RapidBelgrade™ on April 29, 2011, 05:05:13 PM
xaxaxa  Groovy™ nemoj u srce  da ga udaras ...   vidis da na kraju ti budes kriv    xaxaxa

ne brini...hahaa ;D

@steven80

nije do mog neta sigurno , imam 16 Mb/s

brisi teme

Cola-Coca

Quote from: Groovy™ on April 29, 2011, 05:13:55 PM
Quote from: RapidBelgrade™ on April 29, 2011, 05:05:13 PM
xaxaxa  Groovy™ nemoj u srce  da ga udaras ...   vidis da na kraju ti budes kriv    xaxaxa

ne brini...hahaa ;D

@steven80

nije do mog neta sigurno , imam 16 Mb/s

brisi teme

Onda je nemoguce da se sporo toliko koliko si gore opisao otvorio portal ili druga varijanta je da si jos uvjek na "Internet Explorer"-u 
I LOVE SMF

Groovy™

Quote from: steven80 on April 29, 2011, 05:22:36 PM
Quote from: Groovy™ on April 29, 2011, 05:13:55 PM
Quote from: RapidBelgrade™ on April 29, 2011, 05:05:13 PM
xaxaxa  Groovy™ nemoj u srce  da ga udaras ...   vidis da na kraju ti budes kriv    xaxaxa

ne brini...hahaa ;D

@steven80

nije do mog neta sigurno , imam 16 Mb/s

brisi teme

Onda je nemoguce da se sporo toliko koliko si gore opisao otvorio portal ili druga varijanta je da si jos uvjek na "Internet Explorer"-u 

Chromium koristim....nego si potrpao slike na portal ...pa kad udjem kod tebe na forum komp mi bruji oce da eksplodira ,a ujedno mogu i kuvam jaja na procesoru

@youtube

evo ga novi pikachu...preziveo covek 2 udara groma

http://www.youtube.com/watch?v=INKHsm-Pmkk&feature=player_embedded

Cola-Coca

Quote
Chromium koristim....nego si potrpao slike na portal ...pa kad udjem kod tebe na forum komp mi bruji oce da eksplodira ,a ujedno mogu i kuvam jaja na procesoru

To sam ja ubacio jedan php da radi svima koji udju na forum LoL  ;D ;D ;D ;D
I LOVE SMF

▓▒RapidBelgrade▒▓

meni ok ucitava....       steven sto ne ukljucis da se vidi za kolko kreira stranicu...  tako uvek vidis jel sve ok i kolko upita ima.... 



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Groovy™

Quote from: steven80 on April 29, 2011, 05:28:48 PM
To sam ja ubacio jedan php da radi svima koji udju na forum LoL  ;D ;D ;D ;D

Ubacio steven php fajl kod njega na forum ,da ako ne nadjes ono sto ti treba za downoload ,barem da ostanes da se skuva rucak na procesoru

Ovo moje drnda kad sam kod tebe ,mislice ostali iz zgrade da kopam tunel ....oce to kad su svi delovi od microsoft-a :D

Cola-Coca

Quote from: RapidBelgrade™ on April 29, 2011, 05:38:36 PM
meni ok ucitava....       steven sto ne ukljucis da se vidi za kolko kreira stranicu...  tako uvek vidis jel sve ok i kolko upita ima....

Znam , iskljucio sam to jer mi ruzno izgleda footer kada ukljucim radi oveih 2 stvari (vidi sliku):




  ... a kad se iskljuci onda se nevidi to.

I LOVE SMF

▓▒RapidBelgrade▒▓

ajao bre jesi kralj steven  ja gledam odakle ti onoliko spidera kad ono ti stavio ko je aktivan na rorumu na 10.000 minuta  LOL LOL LOL   (7 DANA) 

znaci legenda si 



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Groovy™

Quote from: RapidBelgrade™ on April 29, 2011, 05:45:54 PM
ajao bre jesi kralj steven  ja gledam odakle ti onoliko spidera kad ono ti stavio ko je aktivan na rorumu na 10.000 minuta  LOL LOL LOL   (7 DANA) 

znaci legenda si

a gde se podesava to koliko ce clan biti online ?
negde u admini panelu ,ili moram da izmenjujem neki code ?

Cola-Coca

#2156
Quote from: RapidBelgrade™ on April 29, 2011, 05:45:54 PM
ajao bre jesi kralj steven  ja gledam odakle ti onoliko spidera kad ono ti stavio ko je aktivan na rorumu na 10.000 minuta  LOL LOL LOL   (7 DANA) 

znaci legenda si

Ma to mi je nesto se pokvarilo ima godinu dana pa sad radim po php-u ( ima godinu dana) da ispravim,  isto i sa google indexom LoL nesto zafrkava. Non stop me nesto indexsira tamo gdje netreba xD   

Nevezano za ovo otkrio sam gdje je warez-host.com kupi server. Kod ovih:  http://www.altushost.com/

.. a to je ustvari gdje si i ti Rapide jel da

I LOVE SMF

▓▒RapidBelgrade▒▓

da   ja sam reseller za srbiju....  upate za hosting mogu na tekuci racun....



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Cola-Coca

Quote from: RapidBelgrade™ on April 29, 2011, 06:10:52 PM
da   ja sam reseller za srbiju....  upate za hosting mogu na tekuci racun....

Ok imali koji info sajt pa da vidimo cjene ako moze u Dolarima ili Eurima ? ? ? Pa moguce da se nesto i napravi.

Nevezano vidi ovo

Evo vidi sada ovo upisi u google.rs ovo " Postavljanje titlova u filmove " i izlazim na prvome mjestu, a u google.hr na 4 ili 5. Pa neznam sta me tako glupo indexsira lol na stvari sto me neinteresiraju  ;D

Stvarno trebam popravit statistiku u php-u i google index pod hitno  :laugh:
I LOVE SMF

Groovy™

Quote from: RapidBelgrade™ on April 29, 2011, 06:10:52 PM
da   ja sam reseller za srbiju....  upate za hosting mogu na tekuci racun....

ima li nesto od onih 25 GB ...ja sam razgovarao s prodajnim centrom altus host-a i kazu da nije moguce smanjiti na 25 GB ...mada ti se reseller ...tako da ne znam....bolje tebi da dam pare ,nego njima  :)

Advertisement: