News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

Zuća

dzony ,ove slicice ispod broja poruka i broja tema kod tebe ,jel to neki mod ili si rucno ubacivao kodove ?

Dzonny

Quote from: Zuca on February 07, 2012, 09:00:01 PM
dzony ,ove slicice ispod broja poruka i broja tema kod tebe ,jel to neki mod ili si rucno ubacivao kodove ?
Ručno, ne znam da postoji takav mod :)

Kanidja

Da li postoji neki mod ili neki nacin da korisnici prilikom registracije odmah popunjavaju, godine i lokaciju?
Tj ako ne popune lokaciju da ne mogu da se registruju?

Dzonny

Nisi napisao koja je verzija foruma, ali mislim da i jedno i drugo ima za obe verzije, tako da koristi pretragu, i ubuduće nemoj ovde postavljati support pitanja.

Kanidja

Verzija 1.1.16...
Ok, idem na pretragu.

phaenomeN


Zuća

editovao sam malo default temu smf-a ,ubacivao nove main buttone i vecina teme je zelena ...slicna je ovo...sta mislite da li ce ljudi prihvatiti takvu boju ili jok xD
http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2295

holodoc

Quote from: Zuca on February 08, 2012, 04:06:49 PM
editovao sam malo default temu smf-a ,ubacivao nove main buttone i vecina teme je zelena ...slicna je ovo...sta mislite da li ce ljudi prihvatiti takvu boju ili jok xD
http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2295
Kad god radiš bilo kakve izmene na postojećem dizajnu nemoj nikada da menjaš izgled logotipa ako nisi apsolutno siguran da logotip nije zaštićen (registrovan) ;)

Skipper.

Radi li vama alexa toolbar na firefoxu 9.0.1 ili 10.0?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Mikasa


Mislim da decko ima IQ koliko i velicina patikica za bebe.

batterydoc

Da se malo pohvalim,

posle dva meseca postojanja sajta, dobijen je 3 page rank.

Zahvaljujem se Dzonny-u sto mi je nesebicno dao beklink sa svog sajta, dok je sajt bio na nuli.

8)

Zuća

#4891
jel ovo really ovako ili mu je neko dodavao postove - 40,853 postova za 2 meseca....ja sam u pocetku mislio da je spam bot
http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=profile;u=318771

Dzonny

Za jednu godinu? Taj profil je registrovan u decembru 2011 :P
Elem, spojeni su postovi sa više njegovih naloga, i sa njegovog ranijeg naloga pa sve to suma summarum bude skoro 41k postova :)

Groovy.™

LJUDOVI ...evo me opet posle 8 meseci...gdje nam je rapid  ??? 8)

Dzonny

Dobrodošao nazad :)
Rapida nema još, pojma nemam šta je sa njim :s

Skipper.

Rapid se zajebava i vozika se u mercedesu koji je kupio  :D
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Venera

Quote from: Skipper. on February 11, 2012, 07:42:41 AM
Rapid se zajebava i vozika se u mercedesu koji je kupio  :D

Bolje bi mu bile sanke po ovom snegu.  :)




Advertisement: