News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

Zuća

otpisujem IT ,ali sta danas generalno ljude zanima... tj...svako dodje svojim poslom procita sta ga zanima i ode...

mozda nesto vezano za igre ?

phaenomeN

Quote from: Zuća on June 06, 2012, 07:55:23 AM
mozda nesto vezano za igre ?

ma jok to.. i to ima dosta foruma...
možeš forum biti i o kafi, o ukrasima, majicama, itd., bitno je samo da budeš uporan i mnogo reklamiranja, članovi će doći..

Cola-Coca

Quote from: phaenomeN on June 06, 2012, 09:17:11 AM
Quote from: Zuća on June 06, 2012, 07:55:23 AM
mozda nesto vezano za igre ?

ma jok to.. i to ima dosta foruma...
možeš forum biti i o kafi, o ukrasima, majicama, itd., bitno je samo da budeš uporan i mnogo reklamiranja, članovi će doći..

Nek otovri forum tematike koja ga interesuje.
I LOVE SMF

Cola-Coca

I LOVE SMF

Skipper.

Quote from: phaenomeN on June 06, 2012, 07:38:14 AM
S onom tematikom o kojom znaš najbolje...
Možda nekad ali danas sve teže. Naime prošla su vremena kada možeš da izgradiš super forum a još da ti bude blizak. Nego bolje ti pronađi neku nazasićenu nišu pa postepeno gradi forum.
Najbolji primer ti je bhbus. Amar uopšte nije bio u svetu autobusa kada je to pokrenuo.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Branko.

Vidjeh na CNN-u da je došlo do ogromne provale Linkedin passworda...kažu da su ruski hakeri a cifra s kojom se operiše je 6,5miliona.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

System32Cro

Quote from: Branko. on June 07, 2012, 07:43:19 AM
Vidjeh na CNN-u da je došlo do ogromne provale Linkedin passworda...kažu da su ruski hakeri a cifra s kojom se operiše je 6,5miliona.
da al trebaju je ih dehashirat, http://digg.com/newsbar/topnews/linkedin_hacked_by_russian_hackers_6_5_mln_passwords_compromised_pakistan_news_pakistan_views_zameer36_global_issues_world_politics

Branko.

...komplikovanije passworde je teško ali jednostavnije mogu (otud i tolika frka). Taj SHA-1 je sigurniji od MD5 algoritma.Koliko sam razumio sve je ostalo na tome da svako za sebe provjerava i brine brigu.Ima o tome na https://lastpass.com/linkedin/
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Zuća

trazim vec sat vremena mod...koji centrira userbar u temi...evo kao s ove slike

http://pokit.org/get/img/1139ac14da0fabced491eca94793b68d.jpg

anteprimorac

My Mods:
APImage v0.3




Besplatni singlovi, doublovi, listići, ... svih sportova! - BalkanTips

Zuća

Quote from: anteprimorac on June 07, 2012, 12:16:16 PM
CSS?

ne, bio je jedan mod...nasao sam ga pre nekih 15 dana...sad ne mogu da ga nadjem...

anteprimorac

ne razumijem šta će ti mod ako se to može napraviti s par linija css-a
My Mods:
APImage v0.3




Besplatni singlovi, doublovi, listići, ... svih sportova! - BalkanTips

System32Cro

Quote from: Zuća on June 07, 2012, 11:50:50 AM
trazim vec sat vremena mod...koji centrira userbar u temi...evo kao s ove slike

http://pokit.org/get/img/1139ac14da0fabced491eca94793b68d.jpg
Ja sam to sam kodirao, nikakav mod!

Quote from: anteprimorac on June 07, 2012, 01:47:31 PM
ne razumijem šta će ti mod ako se to može napraviti s par linija css-a
Pa i nije baš par linija CSS-a...




Ljudi imam jedno pitanje: Do kad ću ja morat ovu vizualnu veriftikaciju pisati i kad ću moć sig i avatar stavit?

Branko.

Vjerovao ili ne nisam ni znao za to ograničenje.Nema nam Dzonny-ja...on bi znao tačno.Možda da pitaš u odgovarajućoj temi u engleskom dijelu?
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Skipper.

Mislim da je posle 10, a najviše 15 postova sve regularno :)
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Dzonny

Mhm, deset postova je čini mi se potrebno :)

Tu sam ja, vrebam iz zasede, spremem ispite pa sam malo smanjio aktivnost ovih dana, ali tu sam :)

* Dzonny moli Branka da pregleda prijavu o povredi copyright-a sa prethodne stranice ove teme. :)

System32Cro

znači moram malo zaspamat :P

mladja037

Pozdrav ljudi, koji je vas predlog za domacu hosting kompaniju...da imate bas pozitivna iskustva s njom... Hvala vam unapred...

Branko.

#5278
Quote from: Dzonny on June 07, 2012, 04:52:38 PM
* Dzonny moli Branka da pregleda prijavu o povredi copyright-a sa prethodne stranice ove teme. :)

Može preciznije?...nisam našao  ;)

EDIT: Vidio... :)
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Skipper.

Quote from: mladja037 on June 07, 2012, 05:29:37 PM
Pozdrav ljudi, koji je vas predlog za domacu hosting kompaniju...da imate bas pozitivna iskustva s njom... Hvala vam unapred...
Prodhosting.net Korstim ih godinu i po dana i prilično sam zadovoljan. Ranije sam bio na njihovom shared paketu, dok sad imam 2 VPS-a, 1 backup server a u planu je dodavanje još jednog VPS-a i CS servera. Nisam imao do sada nekih većih problema i sajtovi su mi uvek bili dostupni.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: