Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

Telefon

ja nisam rekao nista nekulturno. Branko mozes li mi reci, necu to zloupotrijebiti.

Branko.

Quote from: Telefon on July 15, 2013, 12:52:33 PM
kakva crna zloupotreba ljudi , jeste li vi normalni?

Misliš da je kulturno nekome za koga ne znaš ni koje ni što je ni kojih je godina postaviti pitanje je li normalan? Osim toga u citiranim pravilima te niko nije optužio da ti nešto zloupotrebljavaš. Pročitaj dio teksta koji je u crvenoj boji. Znači da "nije dozvoljeno ono što može poslužiti za zloupotrebu" a ovaj dio je prije prebacivanja imao preko 500 pregleda. Zamisli kako bi izgledalo da je (drago mi je da nije) dato preciznije objašnjenje i da neko od dosadašnjih i budućih čitalaca teme zloupotrijebi tu informaciju?
Što se tiče davanja ovakvih informacija, već ti je jednoj tvojoj temi objašnjen moj stav i ova prepiska nema nikakav uticaj na to.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Telefon

a zasto mi onda nebi poslao na pm?

Cola-Coca

Quote from: Telefon on July 16, 2013, 04:03:05 AM
a zasto mi onda nebi poslao na pm?

zapitkivas previse. Pa neka ti posalje na PM sto ga je god volja , vidis da je u javno to zabranjeno.
I LOVE SMF

.NoName.

Telefon, nisam ti ja ništa zajebao... Lepo sam rekao šta da uradiš i bilo bi ok, ne vidim gde je mogla biti greška...

Ako nisi rešio taj problem (novonastali), ako nekome veruješ ovde pošalji podatke pa nek ti popravi.. ako hoćeš možeš i meni...

ps. izvinjavam se što sam dao odg na ono pitanje.. nisam baš video da nekome može naškoditi.. jest da je vid prevare, ali nije škodljiv :D

Branko.

Quote from: echo 'NoName'; on July 16, 2013, 12:21:41 PM.. nisam baš video da nekome može naškoditi.. jest da je vid prevare, ali nije škodljiv :D ...
Sve se može zloupotrijebiti pa čak i to. Pročitaj http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=481135.msg3368996#msg3368996
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

.NoName.

Quote from: Branko. on July 16, 2013, 03:30:37 PM
Quote from: echo 'NoName'; on July 16, 2013, 12:21:41 PM.. nisam baš video da nekome može naškoditi.. jest da je vid prevare, ali nije škodljiv :D ...
Sve se može zloupotrijebiti pa čak i to. Pročitaj http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=481135.msg3368996#msg3368996
Trebali ste mu pomo'i, bar je bio iskren haha  ;D

Branko.

Šteta samo što je promašio web adresu.  :laugh: ... lako ćemo za takve.
Kako stoje stvari oko učešća u LT timu? Odustao ili..?
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

.NoName.

Bolje da odustanem, nisam siguran dal mogu redovno učestvovati... Onda bolje da odustanem nego da kažem da hoću pa na kraju da ne radim ništa...

[yub] Lazo

Quote from: echo 'NoName'; on July 17, 2013, 06:34:26 AM
Bolje da odustanem, nisam siguran dal mogu redovno učestvovati... Onda bolje da odustanem nego da kažem da hoću pa na kraju da ne radim ništa...

Pametna odluka, držiš izgleda do sebe.

Dynamic forum signatures v1.2

Telefon

Quote from: Branko. on July 16, 2013, 07:24:26 PM
Šteta samo što je promašio web adresu.  :laugh:
Branko nije uredu da me ogovaras covece  O:)

.NoName.

Nije se odnosilo na tebe...

Skipper.

Podseća me malo na remorkera  :laugh:
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Branko.

Quote from: Telefon on July 17, 2013, 11:58:10 AM
Quote from: Branko. on July 16, 2013, 07:24:26 PM
Šteta samo što je promašio web adresu.  :laugh:
Branko nije uredu da me ogovaras covece  O:)
Nije ogovaranje, to je konstatacija... na pogrešnom mjestu tražiš odgovor. Od mene neće biti informacija ni na PM. Ovaj forum je dio SMF zajednice koja je vrlo principijelna po tom pitanju. Niko ti ne brani da takvo isto pitanje (zahtjev) postaviš u SMF2 Support sekciji i uvjeriš se sam.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

[yub] Lazo

Koji kul fazon otići na par sati na žurku u drugi grad i ostati dva dana haha. Pogledajte malo Promo video sa žurke. Momak sa kačketom na 2:00 sam ja.    ;D

Dynamic forum signatures v1.2

Branko.

Izgleda da su svi na kolektivnom godišnjem odmoru.  :)
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Cola-Coca

Quote from: [yub] Lazo on July 20, 2013, 02:36:08 PM
Koji kul fazon otići na par sati na žurku u drugi grad i ostati dva dana haha. Pogledajte malo Promo video sa žurke. Momak sa kačketom na 2:00 sam ja.    ;D

Cestitke !  :)
I LOVE SMF

[yub] Lazo

Quote from: Branko. on July 22, 2013, 03:23:18 PM
Izgleda da su svi na kolektivnom godišnjem odmoru.  :)

I to godišnji odmor koji traje mjesec dana, bojim se da ću se odvići posla.  :)

Dynamic forum signatures v1.2

Branko.

Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Cola-Coca

Dolazi načelnica grada u cigansko selo i kaže jednom od cigana:
"Ja sam Jela."
On njoj odgovara:
"Blago tebi, ja crko od gladi."


;D ;D ;D
I LOVE SMF

Advertisement: