Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

[yub] Lazo

Haha NoName, nije mi jednom tako bilo. Što je najgore na kraju riješim problem i nakon nekog vremena se sjetim da sam ga htio postati. :D

Dynamic forum signatures v1.2

.NoName.

Svaki dan učim dosta stvari oko kodiranja itd, uglavnom dosta toga nađem na guglu, konsultujem se sa prijateljima, a i kombonujem iz predhodno načučenog. Ali nekad dođe nešto prosto što nikako da skontam, a nigde da nađem pa onda dođem da vidim jel otvorena svaštara  ;D

Još nisam naleteo na neki naš IT forum koji pruža pomoć kao smf, tj da je aktivan...


Dzonny

Dosta Balklanaca koristi SMF očigledno :)
A i ujedinismo se ovde pre par godina umesto da imamo 3  slabije zajednice - imamo jednu jaču ;)

Elem, da iskoristim ovu temu da se izvinim svima kojima nisam odgovarao na poruke u poslednjih par nedelja, bio sam gužvi pa sam tek sada odgovorio na većinu poruka...

[yub] Lazo

Ne brini Džoni znamo da si okupiran, posao, žene, izleti. :D

Dynamic forum signatures v1.2

Venera

Quote from: [yub] Lazo on May 26, 2014, 10:36:56 AM
Kako je Venera? Šta se radi? :)

:) Dobro sam, Lazo. Hvala. Malo radim, malo lenčarim.  Ti?

:) Dzonny se, u poverenju, bavi pravljenjem Nojeve barke, neće više da rizikuje. Zato ga nigde nema.  ;) 
      Šalim se, ali najgore je prošlo, pa nam se polako vraća želja da se našalimo.

:) Mnogo volim da čujem da i mlađi zaborave šta su hteli. Nekako mi lakše.  ;D

Pozdravčić svima.

[yub] Lazo

Quote from: Venera on May 27, 2014, 05:09:20 AM
:) Dobro sam, Lazo. Hvala. Malo radim, malo lenčarim.  Ti?
Vala isto sve. Nema se posla ali se ima praznih džepova pa se može uživati. Jer nam je otprilike svima siva perspektiva. :)

Quote from: Venera on May 27, 2014, 05:09:20 AM
:) Mnogo volim da čujem da i mlađi zaborave šta su hteli. Nekako mi lakše.  ;D
Nemoj tako, i ovako sam ovde vjerovatno jedan od najmlađih sa 19 godina. :D

Dynamic forum signatures v1.2

Cola-Coca

Meni je od svih foruma (Paid i Free) najdrazi uvjek bio SMF. Imam primjedbe sto sam zapazio u zadnje vrijeme (zadnjih godinu / dvije). Ekipa sto radi modove za SMF jednostavno iste povlaci sa SMF oficijalne stranice i postavlja na svoje stranice pa traze za zamjenu novac ili poene. Evo uzmimo za primjer mod "Reason For Delete "http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=470043.0 mod je super odlican ali sto vrijedi kada moram imat poene ili platit da bi dosao do njega. Nije ovo jedini mod ima modova i ohooo hooo danas (zajednica) koji ovo rade.
I LOVE SMF

Dzonny

Kakve poene, taj mod je uklonjen sa našeg sajta ali je i dalje free na sajtu autora moda (smfsimple) koliko ja znam..
Evo i prikačena poslednja verzija..

Istina je da ima modova koji se naplaćuju - logično, kada neko uloži mesece rada u neki glomazan mod - ima svako pravo da ako to želi naplati svoj trud. Bilo kako bilo to nema veze direktno sa nama jer mi takve modove ne distribuiramo, to su nezavisni modovi koji se ne nalaze na našem sajtu.
Slobodno malo pogledaj po drugim forumskim softverima i videćeš da je to sasvim normalna stvar, stim što npr vBulletin i phpbb takve modove nude i na svojim officijalnim stranicama.

Cola-Coca

Quote from: Dzonny on June 04, 2014, 07:03:36 PM
Kakve poene, taj mod je uklonjen sa našeg sajta ali je i dalje free na sajtu autora moda (smfsimple) koliko ja znam..
Evo i prikačena poslednja verzija..

Istina je da ima modova koji se naplaćuju - logično, kada neko uloži mesece rada u neki glomazan mod - ima svako pravo da ako to želi naplati svoj trud. Bilo kako bilo to nema veze direktno sa nama jer mi takve modove ne distribuiramo, to su nezavisni modovi koji se ne nalaze na našem sajtu.
Slobodno malo pogledaj po drugim forumskim softverima i videćeš da je to sasvim normalna stvar, stim što npr vBulletin i phpbb takve modove nude i na svojim officijalnim stranicama.

Reci mi gdje si nabavio mod "ReasonForDelete-BySmfSimple" ?
Ja sam bio tamo kod njih i moras imati poene da bi ga download-ovao.
I LOVE SMF

Branko.

Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Cola-Coca

Quote from: Branko. on June 05, 2014, 04:27:21 AM
Guglanje uglavnom pomogne..  ;)
http://tsismosaonline.com.freehostia.com/smf/Packages/

Hvala. Zanima me da li postoji ovakav mod ali da salje poruku kada nekome premjestim post u drugu kategoriju. Recimo post je bio u kategoriji "Auti" i ja ga prebacim u kategoriju "Avioni" i sada da taj koji je napravio post dobije PM poruku.
I LOVE SMF

Venera

Dzonny, srećan rođendan i sve najbolje!  :)



Koliko se sećam i Branku je rođendan (bio) ovih dana. Pisalo se o tome na ovoj temi pre godinu dve, ali ne mogu da nađem...

Branko, srećan rođendan i tebi i, takođe, sve najbolje.  :)

[yub] Lazo

Takođe čestitke i od mene! Sve najbolje! :D

Dynamic forum signatures v1.2

Dzonny

Hvala ljudi :)

Bane, i u moje ime srećan rođendan, ja nisam imao pojma kad je :) Sve najbolje želim!

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Venera


.NoName.

Naleteh malopre na forumu, na tag meta name="robots" content="noindex" pa se iznenadih. Zašto stoji na noindex?  :o Po defaultu je tako...

Zuća

Opala atmosfera ovde, nije vise kao 2010-2011. kad se nije znalo ko je ludji.   ;D ;D

.NoName.

Quote from: Zuća on July 11, 2014, 07:02:59 PM
Opala atmosfera ovde, nije vise kao 2010-2011. kad se nije znalo ko je ludji.   ;D ;D
Leto jebat ga  ;D

Cola-Coca

Quote from: .NoName. on July 12, 2014, 07:34:45 AM
Quote from: Zuća on July 11, 2014, 07:02:59 PM
Opala atmosfera ovde, nije vise kao 2010-2011. kad se nije znalo ko je ludji.   ;D ;D
Leto jebat ga  ;D

dosta njih je nestalo. :'(
I LOVE SMF

Advertisement: