News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

BBC codovi - problem veliki

Started by Zuća, January 19, 2011, 07:09:47 PM

Previous topic - Next topic

Zuća

Imam problem sa BBC codovima ...evo pogledajte



Problem je u tome ,sto kad npr napisem sledece pozdrav svima i stavim u BBC cod ili bilo sta ...on posle pri izmeni-edit poruke ili bilo kad ne prikazuje BBC kodove ,vec samo slova i podebljana ili nekom bojom...

Ima li pomoci ?

EDIT: Ovaj problem mi se samo desava na smf-u na mybb nema nista ...tj nema problema....sad nisam postavio text pod [ b ] i on mi pise sve crno :@

Chupko


Zuća

Nije do subs.php...na svakom smf forumu mi je ovako...tj. kad kopiram nek text ,a on je obelezen nekom bojom, stalno mi se pojavljuje taj problem...

Dzonny

Na svakom smf forumu?
Daj nam jedan primer molim te gde ti se to dešava, da pogledamo.

Zuća

Na ovom bas , smf-hr ...pa i na mom ,samim tim sto se to desava samo kada kopiram text koji je obelezen nekom bojom ili postavljen u BBC code

Dzonny

Nema tu nikakvog problema, nego verovatno ti forumi koriste wysiwyg (what you see is what you get) editor, pa se bbc kodovi ne vide, već se tekst edituje kao npr u wordu i sličnim programima.

Zuća

Da, upravo tako ...korostim wysiwyg (ali reply ,ne editor) ...i sad sam ga delete ,i opet imam isti problem....naravno ocistio sam cookie ,i probao na drugom browseru,i o5 isto.....

Dzonny

I to ti se dešava na ovom forumu?
Je ti uključen toggle view?


Zuća

@Dzonny

Da ,ukljuceno mi je ...mada sam siguran da nisam ga palio...s obzirom da imam jos 2 brata - sve je moguce :D

Dzonny

Isključi ga, pa će ti raditi bbc kodovi. :)

Madzgo

Koliki problem u p.m. :D Ja sam ocekivao najmanje da fali pola foruma ili tako nesto :P

Advertisement: