News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Promena ID korisnika

Started by scrolllock, February 05, 2011, 07:31:52 AM

Previous topic - Next topic

scrolllock

Obrisan korisnik imam njegov id i sad sam registrovao korisnika sa istim korisnickim imenom i dodelio mu njegov id ali nista se nije promenilo a zelim da ovaj sad novo registrovani ima njegove poruke ustvari celu njegovu statistiku, pa sta trebam sve da izmenim da bi to dobio?

Masterd

Koju verziju SMF- a koristiš? Promjena samog ID- a nema utjecaj na to. U SMF- u 2.0 postoji opcija za vraćanje svih postova.

scrolllock

1.1.12 znaci samo sam promenio onaj korisnicki id

Masterd

Mislim da na SMF- u 1.1.x ne možeš ništa.

scrolllock

Da li postoji neki nacin odnosno mod kojim bi mogao neke postove dodelim odredjenom clanu odnosno promenim autora teme?

Dzonny

To ti je Sizifov posao sada.
I ako imaš backup bilo bi komplikovano izvući samo podatke za tog jednog korisnika. Jer ti kada si izbrisao korisnika, ID autora postova i tema se automatski izbrisao, te su sada te poruke i teme sa ID-om koji ne postoji. Ti bi u bazi trebao ručno naći polja za ID Autora teme il posta i tu vrednost promeniti na id tog člana kog si sada registrovao.
Mod takav koliko znam ne postoji.

scrolllock

ok, a za mod sam pitao jer mi se ucinilo da sam video pre par mesec nesto vezano za promenu autora teme pa zato, ali pokusacu da nadjem taj id sto mi je potreban, hvala.

▓▒RapidBelgrade▒▓

kako je obrisan korisnik nisi nam rekao?   
iz njegovog profila ?   Delete this account?




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Advertisement: