dobit Email kada dobijes PM na forumu

Started by sikoz, October 22, 2011, 06:09:38 PM

Previous topic - Next topic

sikoz

Kad netko odgovori na moj post ja dobijem poruku naemail da mi je netko odgovorio na forumu na post ali kada
mi neko posalje Privatnu poruku na forumu nedobijem nista.
kako da nemjestim da je svima po defaultu da dobiju email kada im netko posalje poruku privatnu na forumu smf 2.0.1

Branko.

Idi na Moje poruke pa u podešavanjima namjesti da stižu na email
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

sikoz

Quote from: Branko. on October 22, 2011, 06:25:17 PM
Idi na Moje poruke pa u podešavanjima namjesti da stižu na email

nisi me razumeo. ja kao admin zelim da dobijaju svi poruke na email kada im netko posalje privatnu poruku. zelim to po defaultu.
kako se radi?

Branko.

Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

sikoz


Branko.

Isto pitanje je postavljeno u toj temi.U slobodnom prevodu znači:
"Ne mislim da bi trebalo biti podrazumijevano omogućeno u standardnom SMF-u, jer mnogi ljudi smatraju neželjenu e-poštu kao spam. Neželjeno znači nešto što nisu sami izabrali (to je ono što se dešava kada forum automatski počinje da ih šalje, a oni nisu sami to izabrali)"
Ovakvo mišljenje je dao Norv, jedan od SMF direktora ...mjerodavno i nedvosmisleno.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

sikoz

Quote from: Branko. on October 24, 2011, 01:34:04 PM
Isto pitanje je postavljeno u toj temi.U slobodnom prevodu znači:
"Ne mislim da bi trebalo biti podrazumijevano omogućeno u standardnom SMF-u, jer mnogi ljudi smatraju neželjenu e-poštu kao spam. Neželjeno znači nešto što nisu sami izabrali (to je ono što se dešava kada forum automatski počinje da ih šalje, a oni nisu sami to izabrali)"
Ovakvo mišljenje je dao Norv, jedan od SMF direktora ...mjerodavno i nedvosmisleno.

uredu samo mene zanima kako da netko dobije email kada dobije PM na forumu?

Branko.

Iz ovog što sam citirao, jasno je da po defaultu (podrazumijevano, kolektivno) nije omogućeno jer bi postojala i takva opcija.Rješenje da ide svima je u pojedinačnom podešavanja profila svih članova ali time se na neki način narušava privatnost jer je pretpostavka da bi član čekirao tu opciju da je to želio.Ako nije problem objasni svrhu koju želiš postići takvom opcijom.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

sikoz

Quote from: Branko. on October 25, 2011, 09:10:56 AM
Iz ovog što sam citirao, jasno je da po defaultu (podrazumijevano, kolektivno) nije omogućeno jer bi postojala i takva opcija.Rješenje da ide svima je u pojedinačnom podešavanja profila svih članova ali time se na neki način narušava privatnost jer je pretpostavka da bi član čekirao tu opciju da je to želio.Ako nije problem objasni svrhu koju želiš postići takvom opcijom.

pa gle ako ima da se dobiva email na neki reply u topiku u kojim sam sudelovao zasto ne bi  dobio email kada mi netko posalje PM na istom forumu?

Branko.

Ista logika važi...dobija onaj koji se pretplati na određena obavještenja, ali kolektivno po defaultu ne.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: