Statistika

Started by highagain, January 18, 2012, 05:57:55 AM

Previous topic - Next topic

highagain

Forum radi od 2007 godine, imam na forumu clanove od 2007 godine, postove i sve, a na statistici su mi podaci od 2011 i 2012 godine
http://www.balkangamingarena.com/index.php?action=stats

Kako da sredim da imam podatke i iz 2007 godine ?

Dzonny

Ako se tada nisu skupljali podaci tj ako se umeđuvremenu nešto desilo pa su se podaci izgubili, onda ništa ne možeš uraditi...

highagain

Par puta je pala baza, ali smo imali backup i vratili je, imamo sve postove iz 2007 godine i svi mogu da se čitaju, ne znam na šta misliš ako je se međuvremeno nešto desilo ?

Skipper.

Jesi proverio ima li grešaka u errpr logu? Jesi probao da ideš na pronalaženje i popravku grešaka iz admin panela?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Branko.

Quote from: highagain on January 18, 2012, 09:13:30 PM... ne znam na šta misliš ako je se međuvremeno nešto desilo ?
Moglo se dogoditi da su se podaci pogubili poslije prvog pada baze.Znači da si svaki put trebao raditi popravku grešaka o kojoj Skipper govori i pogledati je li sve na svom mjestu.I u normalnim okolnostima treba raditi iz admin panela  Find and repair any errors i Recount all forum totals and statistics.Ako se ništa ne promijeni možeš probati repair, optimize itd. direktno u bazi.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

highagain

Probao sve i nista, al zanimljiva stvar da meni vecina statistike radi, ne radi samo deo Forum History (using forum time offset)
Kao sto je ovde od 2003 godine
http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=stats
meni je tu od 2010, da li neko zna gde se upisuju ovi podaci, odakle se citaju ili bilo sta, kako bih mogao da editujem to?

Hvala :D

Branko.

Pogledaj ti kako je namješten kalendar, možda se tu da napravit nešto.. :o , nema logike ali...odredi minimalnu i maksimalnu godinu
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

highagain

Posto mi je iskljucen kalendar, sad sam ga ukljucio i kad sam otisao u njegov seting izbacio mi je godine od 2007 do 2012, promenio sam tu od 2000 do 2020, pogledao stats i nista, vratio sve na kalendaru i pogledao o5 stats i nista :(

highagain

Nashao sam -problem, kad nam je server pao i baza, izgleda da nije bilo vraceno sve kako je trebalo ili da nismo mobli da vratimo sve kako je bilo :( u glavnom ovi logovi se upisuju u bazu u smf_log_activity .

Prometheuss

Mjenjao si temu prije dvije godine...Tak da ti se to nekak ,,zaboravilo,, ...

Advertisement: