News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Pitanje u vezi Search opcije kao vbulletin

Started by Cola-Coca, May 05, 2012, 10:32:17 PM

Previous topic - Next topic

SimpleGost

Quote from: anteprimorac on May 20, 2012, 06:25:48 AM
Nema tu bugova u radu, nikakvih, ali sa samim pretraživanjem sličnih tema ima još dosta posla. Nije ovo sami php ;) ima nešto i javascripte i ajax-a.

Svejedno, za onog ko zna osnovno kodiranje ovo nije problem napraviti.
U to sam ubeđen...
:)
Rock on!
Rock on!


anteprimorac

opet kako za koga, meni je bilo jednostavno jer imam već iza sebe jednu ogromnu aplikaciju za računovodstvo i skladište koja je cijela bazirana na javascript - ajax - php - mysql
My Mods:
APImage v0.3




Besplatni singlovi, doublovi, listići, ... svih sportova! - BalkanTips

Cola-Coca

Oce li biti kakav update sto se tice ovoga moda jer jako slabo trazi rezultate. Mislim da bi ovaj mod trebalo doradit i dotjerat malo tako da bolje trazi rezultate.

Instalirao sam ovaj mod i ista stvar:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3473

Evo stavio sam za primjer film "Svecenikova Djeca" i izlazi tek na 9 mjestu. Da nisam stavio u opcijama moda da mi izbacuje 10 rezultata nebi mi nasao da post s tim naslovom vec postoji. Ista stvar (slicna) je sa ovim modom od Ante Primorca.
Ako netko moze napravit nesto sto valjda ili doradit od Primorca mod recimo u verziju 0.2  .


SLIKA:

I LOVE SMF

SATmax

Instalirao sam ovaj mod i protekla je instalacija ok ali ne očitava kao na prethodnoj slici srodne teme. Stoji non-stop poruka: Učitava se ... i tako cijelo vrijeme. Treba li nešto promijeniti ?

Cola-Coca

Quote from: SATmax on March 06, 2013, 11:23:06 AM
Instalirao sam ovaj mod i protekla je instalacija ok ali ne očitava kao na prethodnoj slici srodne teme. Stoji non-stop poruka: Učitava se ... i tako cijelo vrijeme. Treba li nešto promijeniti ?

Ja sam instalirao rucno mada ti nepreporucujem oba moda jer nisu dobro doradjena. Modovi su napravljeni u Beta verziji i jedino sto fali je da netko tko zna doradi modove tako da rade ispravno tj. da traze rezultate puno bolje kao na vbulletinu.
I LOVE SMF

MaliGrizeBeton


Cola-Coca

Quote from: MaliGrizeBeton on March 23, 2013, 05:16:53 PM
I kod mene u nedogled ucitava..... :D

Kod mene radi ok samo sto rezultati pretragi su katastrofalno losi.
I LOVE SMF

Advertisement: