News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Bbc html Buton Ekleme

Started by ottomanmurat, August 20, 2012, 03:41:14 AM

Previous topic - Next topic

ottomanmurat

Smf Html Kodu Button u ekleme

Sitede Cok Aradim Tam Kolay Yada Dişe Dokunur Birşey Bulamadım Bende Biraz Kurcaladım Buldum
Öncelikle
Subs-Editor.php Dosyamızı bulup açıyoruz Diyelim Butonumuzu ilk başa ekleyecegiz o zaman

Bul Yapıp

array(
'image' => 'img',
'code' => 'img',
'before' => '[img]',
'after' => '[/img]',
'description' => $txt['image']

Üstüne Bunu Ekleyin
                        array(
'image' => 'html',
'code' => 'html',
'before' => '[html]',
'after' => '[/html]',
'description' => $txt['html']

Ekteki html.gif Dosyasini da tema nizin bbc klasörüne atınca tamamdır

Blackburn

dostum ama adminden başka kimse html kullanamazki :D

HTML:
<span style="font-size: 11pt;" class="bbc_size"><span style="color: red;" class="bbc_color"><em><strong>DeNeMe</strong></em></span></span>

BBC:
DeNeMe

bak html kullanılmıyor ;)
Gerçek mutluluk mal ve mülke sahip olmak ile değil,akıl ve erdeme sahip olmak ile mümkündür.
Slax Tr - Slax Türkiye Topluluğu adresinden usb ile bile çalışan işletim sisteminin Türkiye sitesine ulaşabilirsin.
Özgür yaşam,özgür insan.

ottomanmurat

zaten Bu yönetciler için geçerli bir uygulama foruma film felan yada html li bir eklenti yapmak için

Antes

HTML kullanmanın ne kadar riskli olduğunu öğrenmeniz için biraz araştırma yapmanız yeterli, tek kod ile bütün sitenizi alt üst edebileceklerini hatırınızı tutmanızı istiyorum.

CİHAD_EHLİ

niye bende olmadı kodu ekleyince forum gidiyor beyaz sayfa olup hata veriyor..

Parse error: syntax error, unexpected 'array' (T_ARRAY), expecting ')' in /home/cihadehl/public_html/Sources/Subs-Editor.php on line 1589

CİHAD_EHLİ

hiç yanıt verebilecek arkadaş yokmudur..?

Advertisement: