Renkli Not plugini

Started by BuЯЯЯЯaK, August 11, 2008, 05:00:05 AM

Previous topic - Next topic

Pяηѕѕ LF

opera'da mozilla'da ie'de heryerde mesafe büyük daha ne kaldi  :-\.

style.css deki kodlarla bi oynamak lazim belki  :-\ yarin oynamaya calisirim  :D.

tesekkür ettim Snszlkc
1.1.21 Default

SoNSuZLuKC

Quote from: Pяєηѕєѕ 丂√丂 on December 01, 2008, 06:00:24 PM
opera'da mozilla'da ie'de heryerde mesafe büyük daha ne kaldi  :-\.

style.css deki kodlarla bi oynamak lazim belki  :-\ yarin oynamaya calisirim  :D.

tesekkür ettim Snszlkc

.hata, .ikaz, .tamam, .bilgi {
    margin-bottom: 5em;
    padding: 1em 1.5em 1em 5.5em;
    border-bottom: 5px solid #fff;
    border-top: 5px solid #fff;
    color: #444
}

margin-bottom: 5em; bu kismi silip dener misin?

Ayrica border-bottom border-top kismini 5px olarak degistirirsen daha guzel gorunur.

Örnek:

DNA27

Süper bişi imiş yaptım çalısıyor ama bbc lerin yanına gelmedi nedense :) nasıl koyabilirim oraya

el ile yazınca çıkıyor.
Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

Pяηѕѕ LF

SoNSuZLuKC,

"margin-bottom: 5em; bu kismi silip dener misin?"

o kismi silmeyip de margin-bottom: -0.5em; yaptigimda tam istedigim sekilde oluyor  :).

DNA27,

Emin degilim ama böyle yaparsan olur yedek alarak deniyebilirsin.

Post.template.php'de bunu bul :

'ftp' => array('code' => 'ftp', 'before' => '[ftp]', 'after' => '[/ftp]', 'description' => $txt[434]),
array(),

Altina Ekle :

'ikaz' => array('code' => 'ikaz', 'before' => '[ikaz]', 'after' => '[/ikaz]', 'description' => $txt['ikaz']),

'hata' => array('code' => 'hata', 'before' => '[hata]', 'after' => '[/hata]', 'description' => $txt['hata']),

'tamam' => array('code' => 'tamam', 'before' => '[tamam]', 'after' => '[/tamam]', 'description' => $txt['tamam']),

'bilgi' => array('code' => 'bilgi', 'before' => '[bilgi]', 'after' => '[/bilgi]', 'description' => $txt['bilgi']),

Bunlarla beraber bbc resimlerini atmam gerekiyor ama onlar bende yok elinde olan arkadaslar ekliyebilir veya kendin yapabilirsin.
1.1.21 Default

SoNSuZLuKC

margin-bottom: -0.5em; (-) isareti bunun bisey degisttirecegini sanmiyroum

margin-bottom: 0.5em; bunun la ayni degeri verecektir yanlisbilmiyorsam  :o

arti

[ikaz]ddddd[/ikaz]
text

bunu da bir bosluk olarak algiliyor.

ifadesi ile

[ikaz]ddddd[/ikaz]text
istenilen sekil

DNA27

Prenses tsk ler :) oldu bende resimleri paylasayım bari

Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

Rainboy7

Quote from: Burak ™ on August 11, 2008, 08:51:58 AM
Sanırım oda width:100%; ile halledilir .
nereyi ne şekilde width:100% yaparsak olur ?

DreaMTurK

Quote from: DNA27 on December 02, 2008, 03:03:21 PM
Prenses tsk ler :) oldu bende resimleri paylasayım bari

Quote from: Pяєηѕєѕ 丂√丂 on December 02, 2008, 11:12:29 AM
SoNSuZLuKC,

o kismi silmeyip de margin-bottom: -0.5em; yaptigimda tam istedigim sekilde oluyor  :).

DNA27,

'ftp' => array('code' => 'ftp', 'before' => '[ftp]', 'after' => '[/ftp]', 'description' => $txt[434]),
array(),

Altina Ekle :

'ikaz' => array('code' => 'ikaz', 'before' => '[ikaz]', 'after' => '[/ikaz]', 'description' => $txt['ikaz']),

'hata' => array('code' => 'hata', 'before' => '[hata]', 'after' => '[/hata]', 'description' => $txt['hata']),

'tamam' => array('code' => 'tamam', 'before' => '[tamam]', 'after' => '[/tamam]', 'description' => $txt['tamam']),

'bilgi' => array('code' => 'bilgi', 'before' => '[bilgi]', 'after' => '[/bilgi]', 'description' => $txt['bilgi']),

Bunlarla beraber bbc resimlerini atmam gerekiyor ama onlar bende yok elinde olan arkadaslar ekliyebilir veya kendin yapabilirsin.

Teşekkürler Güzel Oldu
є¢єℓ тαяℓαм σℓѕαη güℓüмѕєя вαнçєη∂є güℓ вιтєяιм ..!

"qeceYe seLam YaLNızLıqa Devamm"

DreaMTurK

darkblack323

nedense denilenleri harfiyen yaptım ama sanki hiçbir şey yapmamışım gibi, olmadı bende neden?

darkblack323

BuЯЯЯЯaK

Harfiyen yapsaydın çalışırdı .

darkblack323

http://rapidshare.com/files/254140064/Desktop.rar.html

bu iki dosyada ne yaptıysam olmadı, kontrol edebilir misiniz.. bakalım sizin yaptığın ızda olacak mı... teşekkürler

bir de forum temasının içne ilgili resimn klasörünü atıyorum toplamda 3 işlem...

default temada çalışıyor ama kendi temamda hayır

yaptım sorun style.css teymiş...

Hakanchess

scr34m

Quote from: Pяηѕѕ LF on December 02, 2008, 11:12:29 AM
SoNSuZLuKC,

DNA27,

array(),

Altina Ekle :

Dediğin gibi yapınca çok güzel oldu prenses teşekkürler ;)

aKanZai

Ben yaptım herşey sorunsuz fakat.Bir tek resimler gözükmüyor.

Blackburn

Gerçek mutluluk mal ve mülke sahip olmak ile değil,akıl ve erdeme sahip olmak ile mümkündür.
Slax Tr - Slax Türkiye Topluluğu adresinden usb ile bile çalışan işletim sisteminin Türkiye sitesine ulaşabilirsin.
Özgür yaşam,özgür insan.

Advertisement: