News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Singature / Potpis

Started by .NoName., September 13, 2012, 08:34:15 PM

Previous topic - Next topic

.NoName.

Kako da namestim da velicina slike u potpisu bude onolike velicine kolika je i sama, a ne da je html smanji kao sto je automacki podeseno.
Probao sam u opcijama, sve namestim na neograniceno, ali html opet smanjuje na 300x15.

2.0.2

kingW3

Jesi promenio u admin => forum => attachments and avatars => attachment settings
Maximum width of thumbnails
Maximum height of thumbnails
I stavi na koliko oces ali preporucujem ti da ne stavljas nesto preterano jel ce nekima trebati dugo da se ucita slika npr onima sa slabijim netom
Kod mene normalno prikazuje kad namestim to

.NoName.

nasao sam ja gde ima da se menja max velicina i sidina slike u potpisu, ali nece...

Cola-Coca

Quote from: kingW3 on September 15, 2012, 12:52:37 PM
Jesi promenio u admin => forum => attachments and avatars => attachment settings
Maximum width of thumbnails
Maximum height of thumbnails
I stavi na koliko oces ali preporucujem ti da ne stavljas nesto preterano jel ce nekima trebati dugo da se ucita slika npr onima sa slabijim netom
Kod mene normalno prikazuje kad namestim to

To sto mu govoris odnosi se na avatare i attachments a ne na ovo sto on zeli.

@NoName123 u postovima dali ti isto slike smanjuje ili ne?
I LOVE SMF

.NoName.


Cola-Coca

Quote from: NoName123 on September 18, 2012, 07:37:45 PM
Smanjuju se...

Zelio bi da se u postu smanjuje a u potpisu ne ili ni u jednom ni u drugom ?
I LOVE SMF

Branko.

Quote from: NoName123 on September 13, 2012, 08:34:15 PM
Kako da namestim da velicina slike u potpisu bude onolike velicine kolika je i sama, a ne da je html smanji kao sto je automacki podeseno.
Probao sam u opcijama, sve namestim na neograniceno, ali html opet smanjuje na 300x15.

2.0.2
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

.NoName.

U postu da se smanjuje kako je i sad, a u potpisu da se ne smanjuje.

Cola-Coca

Quote from: NoName123 on September 20, 2012, 07:00:35 AM
U postu da se smanjuje kako je i sad, a u potpisu da se ne smanjuje.

Mislim po defaultu da je to neizvodljivo jedino da postoji mod za to.
Jar on smanjuje u potpisu po defaultu koliko si namjestio da ti smanjuje u postu.
Uglavnom nije mi jasno zasto zelis da se slike u potpisu nesmanjuju .. tako netko moze stavit neku ogromnu sliku u potpis i ruzno se vidi.
I LOVE SMF

.NoName.

hteo sam namestiti sirinu 700, visinu 40-50px iz jednog vama ne bitnog razloga... Al ajd ako je komplikovano, nije mi frka, vise me je zanimalo zasto se ne moze podesiti u admin panelu kad stoji da ima ta opcija :D

Cola-Coca

Quote from: NoName123 on September 20, 2012, 06:19:22 PM
hteo sam namestiti sirinu 700, visinu 40-50px iz jednog vama ne bitnog razloga... Al ajd ako je komplikovano, nije mi frka, vise me je zanimalo zasto se ne moze podesiti u admin panelu kad stoji da ima ta opcija :D

Ima opcija za Post sto se ujedno odnosi i na potpis ali samo za potpis nema koliko ja znam.
I LOVE SMF

Advertisement: