News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

PM

Started by halloween39, April 13, 2013, 08:40:16 AM

Previous topic - Next topic

halloween39

πως μπορω να παρακολουθησω τα Πμ ενος μελους στο φορουμ μου?

gvhools

χωρίς να είμαι 100% σίγουρος,νομίζω ότι δεν μπορείς για ευνόητους λόγους...
ψάξε για κάποιο mod και αν όχι,τότε μόνο μέσα από την βάση...αλλά εγώ δεν θα το έκανα αν δεν υπήρχε πολύ σοβαρός λόγος.
SMF: 2.0.2
Εμφάνιση: Vertex
Mods:
SimplePortal    2.3.5
Ohara YouTube Embed    1.0
Blue Smiley    1.0
RSS Feed Icon    1.1
Stop Forum Spam    1.0
Ad Managment    3.0.1
---------------------------------
Ελληνική κοινότητα ZorinOs

halloween39

Επειδη υπαρχει σοβαρος λογος γι αυτο :-[

agridoc

Υπήρξε στο παρελθόν mod το οποίο αποσύρθηκε από την ομάδα του SMF.

Η άποψη της ομάδας του SMF στο θέμα πρόσβασης ενός διαχειριστή στα ΠΜ έχει συνοψισθεί ως εξής:

"Δεν μπορούμε να εμποδίσουμε ένα διαχειριστή από το να έχει πρόσβαση στα ΠΜ, δεν πρόκειται όμως να το κάνουμε εύκολο για τον οποιοδήποτε".

Δηλαδή δεν υποστηρίζουμε το αίτημα αυτό.

Προτείνεται να ενεργοποιηθεί το Αναφορά στον συντονιστή για τα ΠΜ για αναφορά καταχρήσεων.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

agridoc

  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

vkot

Συμφωνώ με agridoc. Το θιγόμενο μέλος θα πρέπει να κάνει "Αναφορά στον διαχειριστή", όταν υπάρξει κάτι μεμπτό.

Αλλιώς, θα σκαλίσεις απευθείας την βάση, αλλά αν δεν πρόκειται για κάτι εξαιρετικά κρίσιμο (π.χ. ποινικό αδίκημα), μην το κάνεις. Σε μειώνει ηθικά ως διαχειριστή και ως άνθρωπο, στα μάτια σου, ή και στα μάτια των μελών αν μαθευτεί.
For specialized SMF installation/customization, Web Development, Linux Server Administration, click here.
Για εξειδικευμένες υπηρεσίες στα παραπάνω, πατήστε εδώ.

Advertisement: