Advertisement:

Author Topic: Mobilna wersja własnego Forum  (Read 8230 times)

Offline mieszkaniec

• Semi-Newbie
  • *
    • Eprzyjazn.pl
Mobilna wersja własnego Forum
« on: April 17, 2014, 03:47:24 PM »
Witam serdecznie

Chciał bym się dowiedzieć czy istnieje jakiś sposób ażeby zrobić mobilną wersję forum tzn zeby było można oglądać na urządzeniach mobilnych to co jest na PC i żeby wersja mobilna była idententyczna tak jak wersja na PC
<b>Eprzyjazn.pl</b>|Nowy portal społecznościowy zapraszam| <b>www.eprzyjazn.pl</b>

Offline phantomm

• Sophist Member
    • pages/smfpl/171860759503032 on Facebook
    • Polish ElkArte community
Re: Mobilna wersja własnego Forum
« Reply #1 on: April 18, 2014, 03:32:53 PM »
Jest możliwość zakupu mobilnego stylu => http://smf-media.com/
Podgląd jak to wygląda w akcji jest tutaj => http://smf-media.com/index.php/detailed-overview oraz w wersji "na żywo" tutaj => http://smf-media.com/community/ (na dole w stopce kliknij na Mobile mode).
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

My mods

Offline mieszkaniec

• Semi-Newbie
  • *
    • Eprzyjazn.pl
« Reply #2 on: April 24, 2014, 03:32:43 PM »
Mam dwa takie pytania techniczne do tego

Pierwsze czy po zakupie tego będzie w wersji mobilnej to wszystko co mam teraz na w wersji tradycyjnej forum

Drugie na jakiej zasadzie odbywa się instalacja owego skryptu i jak jest on rozróżniany poprzez wszelkiego rodzaju urządzenia
<b>Eprzyjazn.pl</b>|Nowy portal społecznościowy zapraszam| <b>www.eprzyjazn.pl</b>

Offline phantomm

• Sophist Member
    • pages/smfpl/171860759503032 on Facebook
    • Polish ElkArte community
« Reply #3 on: April 24, 2014, 03:35:23 PM »
Pierwsze czy po zakupie tego będzie w wersji mobilnej to wszystko co mam teraz na w wersji tradycyjnej forum
Nie.
Styl mobilny jest po to aby ograniczyć widziane informacje dla urządzeń przenośnych...

Drugie na jakiej zasadzie odbywa się instalacja owego skryptu i jak jest on rozróżniany poprzez wszelkiego rodzaju urządzenia
Jest ty zwykły styl.
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

My mods

Offline mieszkaniec

• Semi-Newbie
  • *
    • Eprzyjazn.pl
« Reply #4 on: April 25, 2014, 03:31:16 PM »
Nie.
Styl mobilny jest po to aby ograniczyć widziane informacje dla urządzeń przenośnych...

Jest ty zwykły styl.

Czyli zakupuje ten skrypt instaluje go normalnie jak każdy styl i na tym kończy się moje zadanie. A jak ma się to do domeny jak np chciał bym ażeby wersja mobilna miała subdomene np m.nazwaforum.pl

Offline janett

• Semi-Newbie
  • *
    • forum edukacja
« Reply #5 on: April 25, 2014, 05:00:33 PM »
Witam!

Ja również jestem tu nowy, obecnie prowadzę forum dyskusyjne na skrypcie MyBB  i chciałbym je przenieść na skrypt SMF. Czy nie będą problemy z bazą danych i forum? Ktoś już przenosił forum z MyBB na SMF?

Offline rafalkaminski

• Semi-Newbie
  • *
« Reply #6 on: May 12, 2014, 08:16:42 AM »
xampp i na pendrive można je nosić

Offline impreza

• Sophist Member
    • infomiasto.eu
« Reply #7 on: May 20, 2014, 06:36:39 PM »
Problemu nie ma musisz tylko przekonwenterować je za pomocą dodatków jaki jest do pobrania na stronie. I najlepiej zrobić to na bazie testowej a nie online
Portal infomiasto.eu - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych

Offline Nik-a

• Semi-Newbie
  • *
    • Informacje The Stylish
« Reply #8 on: September 13, 2014, 08:41:25 AM »
Zawsze dobrze zrobić takie coś na sucho w localhost niż online aby nie było problemów.
Może ci się spodobać: The Stytlish tube - Zdrowie i Uroda