مشکل در ساپورت زبان فارسی در بعضی از بسته ها

Started by CHRIS-7, March 14, 2015, 05:33:00 PM

Previous topic - Next topic

CHRIS-7

سلام هموطنان عزیزم. بنده دو تا مشکل داشتم.

اول از همه باید بگم که نسخه ی اس ام اف من 2.0.9 هستش که زبان فارسی را هم ریختم وکاملا فارسی می باشد اما دو تا مود ضروری دارم که هیچ کدومشون زبان فارسی رو ساپورت نمی کنه.

یکی از این مود ها Enotify و دیگری Profile Comment v-2.2 و برای همین نسخه جاری هستش که در بعضی از انجمن ها که عضو هستم دیدم که هر دوشون به صورت کامل زبان فارسی رو ساپورت می کنه اما واسه ی من علامت سوال با صورتک میاد. به عنوان مثال وقتی کامنت فارسی می گذارم انگلیسی را ساپورت می کند اما فارسی را علامت سوال می آورد و مود Enotify هم وقتی برای تاپیکی اعلان باخبر سازی رو فعال می کنم و وقتی کاربری در آن تلپیک پستی را قرار می دهد و در آن هنگام در گوشه ی راست بالای انجمن به جای این که بنویسید فلان کس به این تاپیک مثلا تصاویر پاسخ داده است می نویسد فلان کس به این تاپیک ؟؟؟؟؟؟ پاسخ داده است.

ضمنا باید بگم که در هنگام نصب انجمن من تیک UTF8 رو هم زدم و زبان فارسی رو هم ریختم و فقط این دو تا مود منو اذیت می کنه اگه کسی می دونه خوشحام می شم کمکم کنه انشاالله خیر ببنه.
راستی دوتا درخواست دیگر هم دارم که آن هم یکیش افزودن گزینه ی {بیشتر} در زیر صورتک ها برای نمایان شدن صورتک های بیشتر در پنچره Pop Up و دیگری در مورد مود تشکر Thank-o-Matic هستش که وقتی پستی رو تشکر می زنم پست های بعدی رو نمی تونم. و می خوام وقتی که پستی را تشکر می زنم صفحه دوباره بار گذاری نشه و از آجاکس برای تشکرکردن و پیش نمایش پست ها استفاده کنم.

با تشکر.  :)

CHRIS-7

دوستان این هم دوتا عکس که الان گرفتم .


mehrtadbir


سلام

لطفا به phpmyadmin بروید و جدول مربوطه را پیدا کرده کالیشن آنرا به utf8 تغییر دهید


خرم باشید

تالار گفتگوی تخصصی متا    دفتر تلفن مشاغل   سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل     شبکه تجارت الکترونیک البرز

CHRIS-7

درست شد دوست گلم واقعا خیلی ساده بودش اما نمی دونستم.

من Collation رو به utf8_General_ci تغییر دادم.

یــــه دنـیـا مـمـنــون بــابــت کــمــک بـا ارزشــتـون.

فــقــط دوتا سوال مونده در مورد مود تشکر و افزودن گزینه ی بیشتر برای Pop up Window صورتک ها که صورتک های بیشتری رو نمایان می کنه.

Advertisement: