News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

smf 2.1 ne durumda bilgisi olan varmı

Started by Seyit replikacep.com, March 03, 2018, 05:12:56 PM

Previous topic - Next topic

Seyit replikacep.com

2.1 çıkacakmı rc version merak ediyorum    :-[   umarım 2.1  çıkar baya zaman geçti  çok gecikti  çok 

bilgisi olan arkadaşlar   aydınlatabilirmi hepimizi

tarantula901

şöyle saçma sapan konular açmazsanız iyi olacak.

Seyit replikacep.com

Quote from: tarantula901 on March 03, 2018, 05:17:17 PM
neden sacma olsunki  smf hakkında  bilgi aramak   ne olacagını nereye gidecegini ne zaman çıkacagını ögrenmek   sacmalıkmı

tarantula901

Quote from: Replikacep on March 03, 2018, 05:20:42 PM
Quote from: tarantula901 on March 03, 2018, 05:17:17 PM
neden sacma olsunki  smf hakkında  bilgi aramak   ne olacagını nereye gidecegini ne zaman çıkacagını ögrenmek   sacmalıkmı

Saçmadan kastım yok başka site açmışlar yok ekip ayrılmış vs dolayı öyle söyledim.

smf açık kaynaklı bir script sende smf ana yapısını kullarak kendi sistemini kurabilirsin burada anormal bir durum yok normal birşey nasıl yandex browser chromeyı kullanıyor yeni açtı dediğiniz sitede aynısını yapmış durumda.

smf açık kaynak kodlu bir scripttir smfye gönüllü kişiler githup üzerinde destek verdiği için 2.1 bıraktılar yok şöyle oldu böyle oldu laflarına bakmayın.

Seyit replikacep.com

vallahi bazı sitelerde bu yönde konular  oluyor  itibar etmeyelimmi  bu tip  söylentilere

tarantula901

Quote from: Replikacep on March 03, 2018, 05:28:22 PM
vallahi bazı sitelerde bu yönde konular  oluyor  itibar etmeyelimmi  bu tip  söylentilere

ilk konuyu editlediğiniz için artık cevap yazmıyorum konu dışına çıkarıyorsunuz neyse iyi forumlar.

Antes

Bende gönüllü olarak çalıştım, bu bir bahane değil... Ben nasıl ki Curve2'yi adam edip responsive özellik eklediysem diğer geliştiriciler de aynı sürede en azından RC'yi yayımlamış olabilirlerdi.

Şimdi diyeceksiniz ki bu insanların işi gücü var, ee benim de var, ben bu süreçte SMF'yi geliştirdim, Marketing bölümünde çalıştım, Lunarfall'ı geliştirdim, TÜBİTAK projesi yaptım, Yüksek Lisans 'ımı bitirdim ve tezimi yazdım. Bahaneler çok rahat bulunur, Elkarte daha küçük bi ekip ile daha çok kod yazdı demek ki var bi şeyler diyin (en azından).

Advertisement: