News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Onay Bekleyen Üyeler

Started by The-Zbeedy, January 14, 2019, 12:06:20 PM

Previous topic - Next topic

The-Zbeedy

Merhabalar,

Forumum uzun bir süredir aktif değildi. Bir sürü bot üye olmuş yaklaşık 1800 sayfa kadar ve her sayfada 30 üyelik gösteriyor. Sayfa sayfa seçmek yerine tüm üyelikleri tek sefer de veya 3-5 sefer de seçerek üyelikleri iptal etmek istiyorum. Acaba kısa bir yolu var mıdır?

Teşekkürler.

The-Zbeedy

Keşke sizde yazdığımı okusaydınız, en azından deneseydiniz. Ben bundan sonrası için gerekli spam korumalarını sormadım. Şu an onay bekleyen binlerce spam/bot üyeyi kolay bir şekilde nasıl sileceğimi sordum.

Forumda yazdığınız bi kaç yanıta baktım da herkese keşke araştırsan şöyle böyle gibi yanıtlar vermişsiniz. Evet kısmen haklı olabilirsiniz fakat herkese böyle yanıt verme hakkını size vermez yanıt veriyo olmanız. İnsanlar araştırma yaptıktan sonra buraya konu açıyo da olabilirler ki siz daha ne yazdığını okumadan direk 3-5 link kopyala yapıştır yapmışsınız. SMF bot/spam yazınca çıkıyor zaten hepsi...

bolubeyi61

smf_members tablosunu indirip gereksiz üyelikleri bir metin editörü kullanarak silip tekrar yükleyin. yapmadan önce db yedeği alın.

Emre A.

Quote from: The-Zbeedy on January 15, 2019, 06:22:14 AM
Keşke sizde yazdığımı okusaydınız, en azından deneseydiniz. Ben bundan sonrası için gerekli spam korumalarını sormadım. Şu an onay bekleyen binlerce spam/bot üyeyi kolay bir şekilde nasıl sileceğimi sordum.

Forumda yazdığınız bi kaç yanıta baktım da herkese keşke araştırsan şöyle böyle gibi yanıtlar vermişsiniz. Evet kısmen haklı olabilirsiniz fakat herkese böyle yanıt verme hakkını size vermez yanıt veriyo olmanız. İnsanlar araştırma yaptıktan sonra buraya konu açıyo da olabilirler ki siz daha ne yazdığını okumadan direk 3-5 link kopyala yapıştır yapmışsınız. SMF bot/spam yazınca çıkıyor zaten hepsi...
Okuduğum için zaten mod linklerini verdim. Eğer biraz incelemiş olsaydın;
Spamlı üyelerin epostaları eşleşirse otomatik silme şahsın olacak(dı)!
Ya/da @bolubeyli64 kullanıcısının söylediği tabloyu indir. Tek tek sil..

The-Zbeedy

Quote from: bolubeyi61 on January 15, 2019, 12:26:26 PM
smf_members tablosunu indirip gereksiz üyelikleri bir metin editörü kullanarak silip tekrar yükleyin. yapmadan önce db yedeği alın.

Çok teşekkürler hocam.

Quote from: Emre Y. on January 15, 2019, 02:51:04 PM
Quote from: The-Zbeedy on January 15, 2019, 06:22:14 AM

Okuduğum için zaten mod linklerini verdim. Eğer biraz incelemiş olsaydın;
Spamlı üyelerin epostaları eşleşirse otomatik silme şahsın olacak(dı)!
Ya/da @bolubeyli64 kullanıcısının söylediği tabloyu indir. Tek tek sil..

İlginiz için teşekkürler yine de istediğim bu değildi.

Advertisement: