News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Smf Shop 3.0 ( Market ) + Sanal Hayvan Güncelleme 16 Temmuz 2007

Started by slaytcafe.com, February 01, 2006, 09:29:40 PM

Previous topic - Next topic

imazy

Quote from: cogitoergosum on March 24, 2007, 06:01:50 AM
yeni hayvan eklemek için pet image klasörüne resim atılmıyo sorun hostamıdır 

ftp ne atılmıyor ise hostda bir sorun olabilir

cogitoergosum

The filename provided is not being accepted by the server. Check for invalid characters and try again
böle bi ileti verıyo diger klasörlere atabilıyorum chmod ayarlarınıda degiştiremıyorum bu klasorun
klasörün chmod ayarı ise 755

DigitalMan

o 755 değişmiyor bazen
bir sorun oluyor
shop adını 1 yap sonra shop klasorunu yeniden yukle
yada serverine ssh ile baglan varsa özellik

cogitoergosum

teşekkürler sorun cozuldu ama bu seferde 1 yaptıgım dosyayı silemiıyorum onda bir terslik var
bide
Şekilli Avatar da söle bi sorun aldım
"Egg is an unknown filetype"
sonra items dan egguserı acıp notedef den baktım

if( $eggDetails['mime'] == 'image/png')  { $egg_thumb = imagecreatefrompng($egg_source); }
         elseif( $eggDetails['mime'] == 'image/gif')  { $egg_thumb = imagecreatefromgif($egg_source);}
         else {  die("Egg is an unknown filetype"); }
sorun bu satırlarda anlatıldıgına karar verdim fikri olan warmı ?

DigitalMan

Quote from: DigitalMan on March 23, 2007, 08:10:47 AM
sanal hayvanıda kurdum Extra Satın Al dan satın alıyorum sonra kullan diyorum ama baska bir secenek
yok
satın aldıgım hayvan nerde

işlem acıklaması

Başarılı bir şekilde 'Sanal Hayvan' extrasını satın aldınız. Onu kullanabilmek için sol taraftaki menüden "Extra Listenize" girmelisiniz.

Sanal Hayvan      Alabileceğiniz sanal hayvan sayısını artırır!      Paid: 5000.00
Extrayı Kullan

Bu extrayı kullanabilmek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz girmeniz gerekmektedir
Bu extrayı kullanmak istediğinizden emin misiniz?
Extrayı Kullan butonuna tıkladım
Şu an 4 sanal hayvan daha satın alabilirsiniz

Extra Listene Dön

bundan sonra yapmam gereken sey ne

yardım eden yokmu  

cogitoergosum

tahminimce yanlış kurmussun
ilk sayfadaki Sanal_Hayvan_0[1][1].0.1_upgrade.zip
deki dosya ile kur sanal hayvan satış  diye bi yer cıkacak ordan alıcaksın sanal hayvanını aldıkdan sonra sanal yuva cıkar

C 4 t i m e r

cogitoergosum

C 4 t i m e r

default içinmi sistem çalışıyor ben link üzerinden girdim. market kısmına ama ziyaretcilerin girmesi için yazı yok ?

ghg

bir temanin index.template.php sini koy
iki ne demek istedin

cogitoergosum

Quote from: C 4 t i m e r on March 24, 2007, 06:41:34 PM
default içinmi sistem çalışıyor ben link üzerinden girdim. market kısmına ama ziyaretcilerin girmesi için yazı yok ?
tam anlayamadım Üye İzinlerinde mi gozukmuyo market izinleri

C 4 t i m e r

ya hayır default temada yukarda çıkıyor market yazısı ama benim temada çıkmıyor. su an kullandığım temada sistem çalışıyor ama defaulttaki gibi yukarda market yazısı yok ?

cogitoergosum

Quote from: C 4 t i m e r on March 24, 2007, 06:47:27 PM
ya hayır default temada yukarda çıkıyor market yazısı ama benim temada çıkmıyor. su an kullandığım temada sistem çalışıyor ama defaulttaki gibi yukarda market yazısı yok ?

tamam buton yapacaksın kullandıgın temaya linkinide default da giden adrese göndereceksin bu kadar

ghg

ghg

cogitoergosun sn bi karisma + onun temasi default olmadii icin arama yapsa bile bi ise yaramaz

C 4 t i m e r

ghg

Advertisement: