Smf Shop 3.0 ( Market ) + Sanal Hayvan Güncelleme 16 Temmuz 2007

Started by slaytcafe.com, February 01, 2006, 09:29:40 PM

Previous topic - Next topic

lalezar

paket kurulu yaparken aşağıdaki hatayı veriyor.. devam etmeli yoksa başka bir işlem var mı...

tertunc

Quote from: Yasin Köse on February 09, 2008, 08:46:24 AM
Bir hata meydana geldi!
Yüklemek istediğiniz paket'de sorun var yada geçerli bi paket değil.

Pets yüklerken bu hatayı aldım

aynen

koroglu

Quote from: lalezar on March 21, 2008, 08:26:47 AM
paket kurulu yaparken aşağıdaki hatayı veriyor.. devam etmeli yoksa başka bir işlem var mı...

shop pets hatası. aynısını bendede veriyor

Barky

Ben kurdum, herşey iyi güzel ama mesja yazdığımız zaman krediler falan görünmüyor, wiev inventory felam da demiyor.  Red_Darkness Theme kullanıyorum, manuel mi yapmam gerek?

lalezar

bu sekilli avatar extras1nda her_ey normal görünüyor extra yüklenityor basar1l1 diyor.. extray1 kullan1yorum  yeni avatar bu diyor ama avatar yok ortada egged dosyas1nda avtar görünmüyor üye avatar1da de_iyor ama görüntü yok  x isareti geliyor.. egged dosyas1da yaz1labilir halde.. yani her_ey normal ama resim yokk ortada...

lalezar

arkadaslar shop pets hatası. ve sekilli avatar hatalar1 konusunda bi çözüm bilen yok mu....

cellat

KIRAÇ HAYRANLARI BU SİTEDE BULUŞUYOR YA SİZ : : : : :

WWW.TUFANKiRAC.iLE.BiZ 
  WWW.KiRAC.iLE.BiZ

Bykice

evcil hayvanın resmini profildew nasıl gösterebiliriz display dosyasına ne ekleyebiliriz önceki surumde vardı ama onceki surumude arastırdım pets klasöru içerisinde kurulumda hiç display editi yok yoksa bendeki yanlıs veya eksikmi

soranadam

Bende  1.1.5  kurulu kurulumda sorun çıkmadı hatta kulanıcı menüsünde Kredi  de yazıyor ve kredi kazanılıyor, fakat admin menüsünde altta extra bir bölüm açılmadı? Bu nedne olabilir ve manuel olarak ne yapabilirim?

Abraxas

selamlar

modu sorunsuz olarak 1.1.5 e kurdum..
ancak toplam krediyi display.temp.php de yani (kullanıcı profilinin altında) üyelere göstermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

Şuan için sadece marketteki toplam kredilerimizi "/index.php?action=shop" da görebiliyoruz.

Şimdiden teşekkürler.

soranadam

herşeyi eksiksiz hallettim.admin panelinde ekle vb işlemlerin olacağı yer açılıyor ve yazılar çıkmıyorsa.Buda  dil dosyasından .utf8 li kullandığım için bu mod normal turkish dosyasına göreydi  ve onun uzantısını -utf8 olarak değiştirdiğinizde admin panelindede çıkıyor.Admin panelinde çıkmayan arkadaşlara duyrulur.

aslangibiaslan

tamam paketlerden yükledim ama şimdi ne yapmam gerek.

Allostrek

ya arkadaşlar defaulted teması için smf shopun buton dosyalarınızı verirmisiniz

cinevar

s.a arkadaşlar şimdi bunu nasıl kuracaz hangi dosyadan başlıyoruz kuruluma içinde bi kaçtane dosya var ve seo ile çakışma olurmu hide tag da kurulu
temam silentwave

lütfen yardım edin

cinevar

BlackPanter

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'WHERE pet_id = 1 AND ownerid = 1' at line 1
Dosya: /home/username/public_html/forum/Sources/shop/items/Food.php
Satır: 83

bu hatayı alıyorum çözümü nedir ?
Smf Desteğin Tek Adresi :

www.smfciyiz.biz

inspration

smf pets dosyası içerisinde install_SMF1-1.xml diye bir dosya yok arkadaşlar o yüzden kuramıyorsunuz. arkadaş sanırım dosyanın içerisine koymayı unutmuş. dosyayı ek olarak alabilirsek hepimiz için faydalı olacaktır.

Nevan

Özgür

modun 2.0 la uyumlu paketi varmış yahu.. kimse birşey yazmayınca yok sanmıştım.. meğer 2 aydır varmış..
So Long

Advertisement: