News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Smf Shop 3.0 ( Market ) + Sanal Hayvan Güncelleme 16 Temmuz 2007

Started by slaytcafe.com, February 01, 2006, 09:29:40 PM

Previous topic - Next topic

bahafan

Msn Durumum ==>>

deadons

ya mod başarıyla kuruldu kardeş bu mod bende önceden  vardı dilber mc yi yükledim modu kaldırmak zorunda kaldım çünmkü çalışmadı şimdi yeniden aynı şekilde kurdum aynı yokmu yardım herşey çalışıyor sadece o

slaytcafe.com

Quote from: deadons on August 03, 2006, 03:01:00 PM
ya mod başarıyla kuruldu kardeş bu mod bende önceden  vardı dilber mc yi yükledim modu kaldırmak zorunda kaldım çünmkü çalışmadı şimdi yeniden aynı şekilde kurdum aynı yokmu yardım herşey çalışıyor sadece o

nasıl bir kurulum yaptın? eskiyi kaldırmadan upgrade mi yaptın ve upgrade ile yeni dosyalar gerekli yerlere atılmış mı?

deadons

normal kurdum kardeş dahaönce kurmuştum temamı değiştirmek zorunda kaldım üylerin tüm paraları gitti bedne yeni temaya kurdum gene dieğrine kurduğum şekilde sadece orası yok taynet.net

deadons

sizi bekliyorum akrdeşler konu ta nereye gitmiş yaw 8) :( >:(

fatihk34

Beyler mod hatalı lochalde sıfır dosyalarla defalerca denedim ve inceledim. İşte bazı hataları :

1-Admin panelindeki yönetim mesajları ortadan kalkıyor, direk linkle ulaşmaya çalıştığında bozulmuş olduğunu görüyoruz.

2-Global moderatorlerde forumların gözükmemesi sağlıyor.

Şimdiye kadar Benim bulduklarım bunlar.

İlgili arkadaşlar lütfen modu kullanılabilecek bir hale getirip türkçe dosyası ile sunarlarsa çok makbule geçer.

slaytcafe.com

Modu kuranların yapabilecekleri hatalar :

1. shop.2.1 in kurulumunda olağa gelen hataların çözümünü yapmamış olmaları ( Bu çözümler ilk mesajda ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır )

2. İlk mesajda 2.1 den 2.2'ye upgrade vermiştim, eğer ilk kez kuruyorsanız ve kurulumu sadece upgrade ile yapmaya çalışıyorsanız mümkün değil çalışmaz  ;D

Şu an taşınma işlemlerim var, bittikten sonra 2.2 yi full çevirip vericem.. Sanırım karışılıklar da bitmiş olur..

fatihk34

Quote from: adsl on August 09, 2006, 07:44:47 AM
Modu kuranların yapabilecekleri hatalar :

1. shop.2.1 in kurulumunda olağa gelen hataların çözümünü yapmamış olmaları ( Bu çözümler ilk mesajda ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır )

2. İlk mesajda 2.1 den 2.2'ye upgrade vermiştim, eğer ilk kez kuruyorsanız ve kurulumu sadece upgrade ile yapmaya çalışıyorsanız mümkün değil çalışmaz  ;D

Şu an taşınma işlemlerim var, bittikten sonra 2.2 yi full çevirip vericem.. Sanırım karışılıklar da bitmiş olur..

Olağa gelen hatalrın çözümü yapmama karşın bu hatalar meydana geliyor. :'(
Kurulumu sadece upgrade ile yapılamayacağını biliyoruz. 2.1 in üstüne kuruyoruz. Sonuç ERROR.

0nR

upgrade lınkı acılmıyo..
link olmus sanırım..
ayrıca extralardan da yazı stılının lınkı olmus..
yada serverında sorun var sayfa hata verıyo bu lınkler de hep
ilgilenirsenız sewınırım

Gr@fiker

Arkadaşlar Yeni Sürümünü Rc3 e yükledim dil dosyasında hata vardı onu düzelttim Türkçeye çevirdim Biraz GArip Oldu ama ne yapiym linkler çalışmıyordu Tüm özellikler tıkır tıkır çalışıyor yarın siteme ekleyecem şimdi gece saat 1 uykum geldi isteyenler benim siteye baksın www.grafiker.uzmani.com imzamda da var hiçbir sorunu yok bu arada bu arada 20 sayfa var burada hepsini okuyana kadar gözüm uyuşacaktı ama 5. sayfadan sonra hepsini ezbere okuyorsum :P hep aynı soru hep aynı hata biraz araştırın be
İ dont have a msn

Gr@fiker

Siteme Kurdum şu anda Muhteşem Çalışıyor Tek hata bile vermedi şu ana kadar yeni özelliklerde ekledim ve admin e mail olayını biraz abarttım baya değişik şeyler geldi akıma cin gibiyim ama haa :P
İ dont have a msn

Emrak

Hele biraz paylaş bakalım, neler geldi gitti aklına. İstifade ederiz, yeni fikirler üstüne katar Babil Kulesi inşa ederiz ansızın. Seni dinliyoruz ;-)
...

Gr@fiker

Üstüne Yaptığım Değişiklikler Bana Onu Burada Yayınlama Hakkı vermiyor kusura bakma ama bana özel mesaj çek sana yollarım
İ dont have a msn

Alpay

rc3 için zamanın warsa arkim cevirirsen seviniriz

Gr@fiker

İ dont have a msn

pspturkey

Ben de eski sürümü var 2.2yi manuel kuramdım. Ekstradan xml dosyaları var. Bunlar neyin nesi acaba?
Türkçe PSP Kaynağı: www.pspturkey.net
Türkçe Konsol Kaynağı: www.konsolum.net
Türkçe Oyun Hileleri Kaynağı: www.hiletr.net

Gr@fiker

Quote from: pspturkey on September 20, 2006, 09:14:57 AM
Ben de eski sürümü var 2.2yi manuel kuramdım. Ekstradan xml dosyaları var. Bunlar neyin nesi acaba?
Onlar shop a yeni özellikler kazandırıyor hatta resmi sitesinde glow efekti veren var dediler (Üye isimlerine) ama ben bulamadım çatpat englişçe bildiğim içinde bi yardım ayzdım 1 hafta oldu cevabı gelmedi
İ dont have a msn

Emrak

Market modülünün pek çok yeri Türkçe'ye çevrilmemiş. 2.2'nin temiz bir çevirisi elinde olan varsa buraya link verebilir mi..?
...

Gr@fiker

Quote from: Emrak on September 21, 2006, 02:53:51 AM
Market modülünün pek çok yeri Türkçe'ye çevrilmemiş. 2.2'nin temiz bir çevirisi elinde olan varsa buraya link verebilir mi..?
haklısın
Çeviremediğin yerleri buraya yaz ben sana çevirisini nerde değişiklik yapman gerektiğini söliym
www.grafiker.uzmani.com   %100 Türkçeye çevirdimveya ben özel zannediyom admin panel dahil bi incele istersen gözümden kaçan bi yer varsa haber ver
İ dont have a msn

Advertisement: