Smf Shop 3.0 ( Market ) + Sanal Hayvan Güncelleme 16 Temmuz 2007

Started by slaytcafe.com, February 01, 2006, 09:29:40 PM

Previous topic - Next topic

Emrak

Shop.turkish.php dosyası için pek sorun yok fakat, örneğin en üstteki ana menüde hala "Shop" yazıyor "Market" yerine. Shop'a tıklandığı vakit soldaki menünün adı "Market Stuff", hemen altında "Market Home" yer alıyor. "Extra listeniz" bölümünde Paid/Use, Pages kelimeleri vs. yer alıyor. Yani epey bir yerde eksik çeviriler var. Hangi dosyalarda yer aldığını bilsem çeviriyi yapabilirim de dosyaları bilmiyorum. Shop.turkish.php belli bir yere kadar etki ediyor. Bazı yerler çeviri dosyası dışında kendi içinden çevrilmesi gerekiyor. O dosyalar hangileri ve içindeki yerler neresi onları bilmiyorum.
...

Gr@fiker

Arkadaşım senden istediğim cevap şu benim kurulu modu incele eğer yapılmışsa yardımcı olabilirim yapılmamışsa nasıl yardımcı oliym oke sen bi kontrol et olmuşsa sana yardım edecem gereken kodları buraya ekleyecem
İ dont have a msn

paylasimport

ben bi forumda rc3 de kullanıldıgını gordum bunun rc versiyonunu bulabilirmiyiz
[nofollow]
[nofollow]

Gr@fiker

İ dont have a msn

paylasimport

peki cevril miş hali varsa bizimle paylaşmaya nedersin
[nofollow]
[nofollow]

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

bende bunun 2.0 versiyonu kurulu. baya bir gelri kalmışım. 2.2 ye nasıl uprgade ederim acaba? bilmem buna cvp gelir mi ki :(

paylasimport

arkadaşlar ben bu modu rc3 de kullanmak istiyorum
lütfen bana bi download linki verin

msn :           [email protected]
e-mail :        [email protected]
[nofollow]
[nofollow]

Root

Açıkcası önceden kullandıgım bir mod ve süper bir mod ama kişisel fikrim karar aldım yani  :P SMF yeni sürümlerinde bu modu kullanmadıkca bende mod olarak yüklemem cok fazla güncelleniyor ve cok fazla yamaya ihtiyac duyabiliyor.

slaytcafe.com

Market 2.3 versiyonuna yükseltilmiş, 2.2'den 2.3'e upgrade ve 2.3 fresh install ( çevirileri ) linkleri eklenmiştir..

Yeni extralar var, onları da bugün eklerim..

Not : İlk mesaja bakınız..

xx3xxx

slaytcafe.com

Quote from: kadir007 on October 23, 2006, 10:07:52 AM
dilber rc3 için olanı warmı

Ben deki dilber..

Yapman gereken , paket kurulumundan sonra temanın index.template.php ve display.template.php dosyalarını manuel editlemen..

Kivanc1Mac

süper bi mod forumumda kesin olarak olmasını istediğim bişe ama maalesef altından kalkabileceğimi sanmıyorum :(

reyes

cok guzel bisside ben index.template.php deki kodun yerini bulamadım
display.template deki değiştirilecek yerde de aktiflik-seviye-deneyim modu var :((

<iframe>Sen!!</iframe>   

İçimdeki Şeytanın ensesindeyim

Foxi

Yeni versiyonu kurdum
Herşey sorunsuz ama sorun gene var
Etiket ekle cıkmıyor
Düzenleme/Ekleme/Silmede pasif
Boş sayfa cıkıyor
hata1

www.hatira.net (Closed)

slaytcafe.com

Quote from: Foxi on October 23, 2006, 02:06:35 PM
Yeni versiyonu kurdum
Etiket ekle cıkmıyor
Boş sayfa cıkıyor
hata1

Arkadaşlar neden ilk mesajı tam olarak okumuyorsunuz  ;)

Etiketten kastın extra ise Düzenleme/Ekleme/Silme den yapacaksın.. O bölüm de çıkmıyorsa tek nedeni shopadmin.template.php dosyasının ilgili temaya boş atılmasıdır.. O dosyayı ftp den tekrar atarsan ilgili bölüm çıkacaktır..

slaytcafe.com

Bu arada msn den ekleyenlere boş vaktimde adım adım anlatarak yardımcı olabilirim..

Kivanc1Mac

Quote from: adsl on October 23, 2006, 05:43:21 PM
Bu arada msn den ekleyenlere boş vaktimde adım adım anlatarak yardımcı olabilirim..

ben ekledim inşallah yaparız beraber :)

Foxi

Quote from: adsl on October 23, 2006, 05:41:17 PM
Quote from: Foxi on October 23, 2006, 02:06:35 PM
Yeni versiyonu kurdum
Etiket ekle cıkmıyor
Boş sayfa cıkıyor
hata1

Arkadaşlar neden ilk mesajı tam olarak okumuyorsunuz  ;)

Etiketten kastın extra ise Düzenleme/Ekleme/Silme den yapacaksın.. O bölüm de çıkmıyorsa tek nedeni shopadmin.template.php dosyasının ilgili temaya boş atılmasıdır.. O dosyayı ftp den tekrar atarsan ilgili bölüm çıkacaktır..
yok kardeş yeniden attım gercekten cıkmıyor shopadmin.templateyi

www.hatira.net (Closed)

Foxi

Hata şu
Fatal error: main(): Failed opening required '/home/hatira/public_html/Sources/shop/items/Settings.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/hatira/public_html/Sources/shop/items/index.php on line 44

www.hatira.net (Closed)

slaytcafe.com

Quote from: Foxi on October 23, 2006, 06:49:05 PM
Hata şu
Fatal error: main(): Failed opening required '/home/hatira/public_html/Sources/shop/items/Settings.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/hatira/public_html/Sources/shop/items/index.php on line 44

arkadaşım hangi linkten kurdun, upgrade mi yaptın, yoksa freshi mi kurdun? upgrade i 2.2 kurulu olanlar yapacak..

Advertisement: