Smf Shop 3.0 ( Market ) + Sanal Hayvan Güncelleme 16 Temmuz 2007

Started by slaytcafe.com, February 01, 2006, 09:29:40 PM

Previous topic - Next topic

slaytcafe.com

extranın birinde hata varmış düzeltildi, linkler yenilendi..

reyes

abi bu ekle kaldır kısmındakilerin hicbiri turkce diğil???

<iframe>Sen!!</iframe>   

İçimdeki Şeytanın ensesindeyim

slaytcafe.com

Quote from: reyes on October 24, 2006, 09:49:31 AM
abi bu ekle kaldır kısmındakilerin hicbiri turkce diğil???

Yanlışın var hepsi Türkçe, ftp den items klasörünün içerisindekileri tekrar at..

reyes

okdir halletim saol
guzel bir eklenti ama hiç işe yarar ozellik yok daha yaratıcı seyler eklenebilir...

<iframe>Sen!!</iframe>   

İçimdeki Şeytanın ensesindeyim

slaytcafe.com

Quote from: reyes on October 24, 2006, 03:36:12 PM
okdir halletim saol
guzel bir eklenti ama hiç işe yarar ozellik yok daha yaratıcı seyler eklenebilir...

Yaratıcılık sana kalmış, test ya da admine emaillerden güzel şeyler çıkartabilirsin..
Bunun dışında eklemediğim bazı extralar var, bir ara eklerim, örneğin belirlediğin bir üye grubunu satışa çıkarabileceğin bir extra var, bunu vip üyeliğe çevirebilirsin..

ayesoft

kardeş şu hemen paylaşları bi tazelesek rapid felan yapsak

bide arkadaşların dediği gibi admin panelinde sil ekle değiştir bölümünde test diye eklediğin bölüm hata veriyor oraya orjinalden bişey atsan eklenti olarak verdiğin bişeyi o testlerle değiştirsen nasıl olur diyorum aradım hatayı bulamadım bakarsan seviniriz

NoPasaran

Modu kurdum çalıştırdım ancak ekleme silme bölümünde şöyle bir hata

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/vkforum/public_html/Sources/shop/items/testitem.php on line 35
kralkartal.net SMF 2.0.8

NoPasaran

Ayrıca hata mesajlarında şu yazıyor sürekli

8: Undefined variable: first
Dosya: /home/vkforum/public_html/Themes/default/Shop.template.php (eval?)
Satır: 632
kralkartal.net SMF 2.0.8

slaytcafe.com

Quote from: NoPasaran on October 24, 2006, 10:09:36 PM
Modu kurdum çalıştırdım ancak ekleme silme bölümünde şöyle bir hata

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/vkforum/public_html/Sources/shop/items/testitem.php on line 35

Quote from: ayesoft on October 24, 2006, 07:57:40 PM
kardeş şu hemen paylaşları bi tazelesek rapid felan yapsak

bide arkadaşların dediği gibi admin panelinde sil ekle değiştir bölümünde test diye eklediğin bölüm hata veriyor oraya orjinalden bişey atsan eklenti olarak verdiğin bişeyi o testlerle değiştirsen nasıl olur diyorum aradım hatayı bulamadım bakarsan seviniriz

Arkadaşlar testitemi değiştirdim, sorun çıkmaması lazım, yine bu dosyayla ilgili hata veriyorsa ftp den items klasörüne girin, o dosyayı silin, zaten işe yaradığı söylenemez, bugün yeni extralar vericem..

slaytcafe.com

Extra linkleri yenilenmiştir, yeni extralar eklenmiştir..

NoPasaran

Tamamdır sildim testitems.php o zaman düzeldi..

adsl çok güzel program saolasın..

Ancak diğer arkadalar yardım etsede  DİLBER MC de Üstte market yazdırabilsek..Şu an defaultun yazısı gibi görünüyor ..oda çok kötü görünüyor
kralkartal.net SMF 2.0.8

slaytcafe.com

Quote from: NoPasaran on October 25, 2006, 08:29:19 AM
Tamamdır sildim testitems.php o zaman düzeldi..

adsl çok güzel program saolasın..

Ancak diğer arkadalar yardım etsede  DİLBER MC de Üstte market yazdırabilsek..Şu an defaultun yazısı gibi görünüyor ..oda çok kötü görünüyor

Arkadaşım temanın index.template.php dosyasında alttaki kodu bul
// The [calendar]!
if ($context['allow_calendar'])
echo'
<td align="center" class="menubg' , $current_action == 'calendar' ? '2' : '' , '">
<a href="', $scripturl, '?action=calendar">' , $txt['calendar24'] , '</a>
</td>';

Altına Ekle
// Show the [shop] button.
echo'
<td align="center" class="menubg' , $current_action == 'shop' ? '2' : '' , '">
<a href="', $scripturl, '?action=shop">' , Market , '</a>
</td>';

NoPasaran

Saol ADSL oldu sonunda..

Peki bu hata mesajları sayfasında çıkan

8: Use of undefined constant Market - assumed 'Market'
Dosya: /home/vkforum/public_html/Themes/default/Recent.template.php (eval?)
Satır: 633

olay nedir..Sürekli herkes için görünüyor..İşleyişinde bir sorun olmasada bu var
kralkartal.net SMF 2.0.8

NoPasaran

Renkli nick özelliğini açtım eklerden.Ancak o ekleme ile birlikte 3 adet ing extra eklendi.Paketin içindeki BLUE TURUNCU VE italik yazı stilleri..

Ancak tüm bunların dışında bir tanede Benim kendi ekleiğim extra çıktı..Yani nickini nasıl yapmak istiyorsunuz yazmıştım..

ANLATABİLDİMMİ BİLMİYORUM..

Kısacası Bir exta yükledim ama kendisi ile birlilte 4 etti..Oda hoş görünümüyor..
kralkartal.net SMF 2.0.8

slaytcafe.com

Quote from: NoPasaran on October 26, 2006, 02:14:55 PM
Renkli nick özelliğini açtım eklerden.Ancak o ekleme ile birlikte 3 adet ing extra eklendi.Paketin içindeki BLUE TURUNCU VE italik yazı stilleri..

Ancak tüm bunların dışında bir tanede Benim kendi ekleiğim extra çıktı..Yani nickini nasıl yapmak istiyorsunuz yazmıştım..

ANLATABİLDİMMİ BİLMİYORUM..

Kısacası Bir exta yükledim ama kendisi ile birlilte 4 etti..Oda hoş görünümüyor..

Paket kurulumundaki mysql yüklemesini Türkçeleştirmemişim sanırım. Ancak extralar Türkçe, yapman gereken, extra düzenleme/ekleme/silmeden ingilizce yüklenenleri sil, extra ekleden bu extraları tekrar ekle o kadar..

Hatalar hakkında bir fikrim yok, ancak bu hata kayıtları benim diğer modlarda da veriyordu, bende hata kaydını kapattım..

NoPasaran

Şu banka kazanacının otomatik güncellenmesi nasıl olacak
kralkartal.net SMF 2.0.8

slaytcafe.com

Quote from: NoPasaran on October 27, 2006, 05:46:50 PM
Şu banka kazanacının otomatik güncellenmesi nasıl olacak

cpanel mi kullanıyorsun ?

NoPasaran

kralkartal.net SMF 2.0.8

paylasimport

Display.template.php

dosyası hata verdi
bu dosyayı nasıl manuel kurabilirim
[nofollow]
[nofollow]

reds_dragon

Extra Yönetimi
|--- Ekleme/Düzenleme/Silme
|--- Extraya stok yükle
Üye Grupları Fonksiyonu
admin panelinde bu şekilşde gözüküyor ve tıklanmıyor.lütfen yardım edin.herşeyi denedim.bütün dosyaları ftpden yeniden attım ama olmadı

Advertisement: